Özlem Yıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Özlem Yıldız Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Özlem Yıldız Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

27 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da doğan Özlem Yıldız, 90’ların sonu ve 2000’li yılların ilk döneminde yer aldığı televizyon programları ve sunuculuğu ile merak edilen, dikkat çeken isimlerinden birisiydi. Daha çok sunucu olarak tanıdığımız Yıldız, 1996 tarihinde ATV’de düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ancak dereceye girememiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Özlem Yıldız Kimdir?

Güzellik yarışmasından sonra aynı kanaldan sunuculuk teklifi alan Yıldız, İstanbul Suadiye lisesinde eğitim aldıktan sonra ATV ekranlarında bir dönem müzik programında VJ’lik yapmıştır. İlerleyen süreçte Genc TV’ye geçen ve 90’lı yıllarda Mehmet Ali Erbil tarafından hazırlanan Çarkıfelek isimli yarışmada Hosteslik yaparak tüm Türkiye’ye kendini tanıtan Yıldız bir dönem Mehmet Ali Erbil’le nişanlı da kalmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Show TV ekranlarında geçiş yaptığı dönemde Aydın ya da Kuşum Aydın lakaplı sanatçı ile Sabah Şekerleri isminde bir programın sunuculuğunu yapan Özlem Yıldız, aynı kanalda ilerleyen süreçte Pazar Sürprizi programını da sunmuştur. Kariyerinde birkaç dizi yanında sinema filmleri de yer alan Yıldız, 2011 yılında Yok Böyle Dans isimli yarışma programına dahil olmuştur.

Özlem Yıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Özlem Yıldız Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Bayanlar Bay’lar/Cemile

Özlem Yıldız Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Özlem Yıldız Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

27 Ağustos 1977 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 38 yaşındadır

Özlem Yıldız Kaç Kilo?

60

Özlem Yıldız Boyu Kaç Cm

1.74

Özlem Yıldız Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Özlem Yıldız Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Özlem Yıldız Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Özlem Yıldız Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Özlem Yıldız Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Özlem Yıldız nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Özlem Yıldız Twitter Adresi?

twitter.com/ozlemyldz_

Özlem Yıldız Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Özlem-Yıldız

Özlem Yıldız Eğitimi

İstanbul Suadiye Lisesi Terk

Özlem Yıldız Mesleği

Sunucu, Oyuncu

Özlem Yıldız Fotoğrafları

Özlem Yıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Yıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Yıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Yıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Yıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!