Özlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Özlem Conker Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Özlem Conker Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Temmuz 1973 tarihinde Ankara’da doğan, kariyerine 1996 tarihinde başlayan Özlem Conker, oyuncu, manken olarak aktif sanat yaşamını günümüzde de sürdürmektedir. 1996 tarihinden günümüze değin pek çok önemli yapımda yer alan Özlem Conker, son olarak Karagül dizisinde Narin Mercan isimli bir karaktere hayat vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Özlem Conker Kimdir?

Kariyerine Başak Gürsoy mankenlik ajansına bağlı olarak çalışmaya başlayan ve önemli yapımlarda kendine yer bulan Özlem Conker, televizyon dünyasında ilk olarak Tomris Giritlioğlu ile Vasiyet isimli dizide yer almıştır. 1996 tarihinde Metin Özülkü’nün Seninle Olmak Var ya isimli şarkısının klibinde kamera karşısına geçen Conker, ilerleyen dönemde Bizim Ev, Aynalı Tahir, Bıçak Sırtı, Sensiz Olmuyor ve Ömre Bedel gibi dizilerde yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2002 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Kınalı Kar dizisi ile çıkış yakalayan ve Show TV’de yayınlanan Sensiz Olmuyor dizisi ile çıkışını sürdüren oyuncu Çapkın, Rüyalarda Buluşuruz gibi dizilerde yer almış, iki yıl boyunca Amerika’da yaşadıktan sonra İngilizce eğitimi alarak Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır.

Özlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Özlem Conker Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Karagül/ Narin Mercan

Özlem Conker Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Özlem Conker Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Temmuz 1973 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 42 yaşındadır

Özlem Conker Kaç Kilo?

56

Özlem Conker Boyu Kaç Cm

1.73

Özlem Conker Saç Rengi Nedir

Kumral

Özlem Conker Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Özlem Conker Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Özlem Conker Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Özlem ConkerInna Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Özlem Conker nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Özlem Conker Twitter Adresi?

twitter.com/ozlemconkrfc

Özlem Conker Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/OzlemConkerr

Özlem Conker Eğitimi

Özlem Conker Mesleği

Model, Dizi Ve Sinema Oyuncusu

Özlem Conker Fotoğrafları

 Özlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi NedirÖzlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Özlem Conker Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!