Özcan Deniz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Özcan Deniz Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Özcan Deniz Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

19 Mayıs 1972 tarihinde Ankara Elmadağ’da doğan Özcan Deniz’in annesinin adı Kadriye olup, babasının adı Sadık’tır. Aslen Ağrı kökenli olsalar da anne ve babası evlendikten sonra Ankara’ya göç etmiştir. Ankara’da beş yıl kalan Özcan Deniz, ailesinin Aydın’a göç etmesi nedeniyle çocukluk döneminin büyük bir kısmını burada geçirmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Özcan Deniz kimdir, Özcan Deniz hayatı, Özcan Deniz çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Özcan Deniz Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1972 doğumlu olan Özcan Deniz, hem oyuncu hem de müzisyen kimliği ile tanınan önemli isimlerden birisidir. Oynadığı diziler dışında aynı zamanda sinema filmlerinde de yer alan Deniz, son dönemde daha çok yönetmen kimliği ile adından söz ettiren projeler sunmuştur. İlk eğitimini Aydın Halide Hatun okulunda tamamlayan Özcan Deniz, öğreniminin büyük bir kısmını yine burada tamamlamıştır. Eğitim yaşantısı boyunca müziğe ilgi duyması sebebiyle pek çok etkinlikte solist olarak sahne almıştır.

13 yaşında iken İzmir’de şarkı söylemeye başlayan sanatçı Antalya’da bir dönem sahne aldıktan sonra Cenk Koray tarafından düzenlenen müzik yarışmasında birinci olmuş ve 1988 tarihinde İstanbul’a gelmiştir. Almanya’da bulunduğu dönem hem ciddi fırsatlar yakalayan hem de zorlu bir süreçten geçen Özcan Deniz, 1992 tarihinde ilk albümünü burada çıkarmıştır.

İlerleyen süreçte Yalan mı, Aşkın Dağlarda Gezer gibi albümler sunan sanatçı 2002 – 2003 yılları arasında yayınlanan Asmalı Konak ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Sonraki yıllarda sırasıyla Haziran Gecesi, Kader, Aşk Yakar, Samanyolu, Bir Zamanlar Osmanlı, Karagül gibi dizilerde yer almıştır.

ozcan-deniz-kimdir

Özcan Deniz Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Aç Bir Coca-Cola- Reklam Müziği

Özcan Deniz Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Özcan Deniz Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

19 Mayıs 1972 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 43 yaşındadır

Özcan Deniz Kaç Kilo?

75

Özcan Deniz Boyu Kaç Cm

1.80

Özcan Deniz Saç Rengi Nedir

Siyah

Özcan Deniz Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Özcan Deniz Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Özcan Deniz Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Özcan Deniz Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Özcan Deniz ‘ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Özcan Deniz Twitter Adresi?

twitter.com/ozcandeniz

Özcan Deniz Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/ozcandeniz

Özcan Deniz Eğitimi

Ortaokul Terk

Özcan Deniz Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu, Şarkıcı, besteci, yönetmen

Özcan Deniz Fotoğrafları

 ozcan-deniz-kimdir6 ozcan-deniz-kimdir5 ozcan-deniz-kimdir4 ozcan-deniz-kimdir3 ozcan-deniz-kimdir2 ozcan-deniz-kimdir1 ozcan-deniz-kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!