Oya Unustası Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Oya Unustası Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Oya Unustası Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1988’ de İstanbul’ da doğan Oya UNUSTASI; 173 cm boyu olan ve 50 kilo olan başarılı ve genç bir oyuncudur. Kahverengi gözlere sahip olan genç yıldız bugün 27 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü’ nden mezun olan genç yıldızın müzik ile de arası çok iyidir. Ayrıca dans etmeyi de çok seven başarılı oyuncunun bu yöndeki kabiliyeti hiç de azımsanacak kadar az değildir. Boş zamanlarını ise genlikle piyano çalmak, at binmek, masa tenisi oynamak gibi aktivitelere ayırır. Oyunculuk dersleri almaya da özen gösteren gen oyuncu bu yöndeki kabiliyetini geliştirmek için ise Ayla ALGAN’ dan oyunculuk ve sahne sanatları dersleri almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

OYA UNUSTASI KİMDİR

Güzelliği ile de adından sıkça söz ettirmeyi başaran genç yıldız, 2013 Miss Turkey Güzellik Yarışmasında ise finale çıkarak dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. Sosyal anlamda da çok yetenekli olan ve bu yeteneğini sahnede kullanan oyuncu başarısının bir kısmını da bu sosyal yeteneğine borçludur. Değişik projelerde yer alan başarılı yıldız, kısa sürede adından söz ettirmiş ve bir anda setlerin aranan yüzü olmayı başarmıştır. Başarılı bir oyuncu olan Oya UNUSTASI, aldığı şan eğitimleri sayesinde sesini de geliştirmiş ve böylece eğitimli ve güzel bir sese de sahip olmuştur. Ayrıca başarılı oyuncu; Sevdaluk, İzmir Çetesi, Beyaz Karanfil, Kalbim Ege’ de Kaldı isimli projelerde de yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oya Unustası Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Oya Unustası Nicki-Rol İsmi

Kalbim Ege’de Kaldı/ Zeliş

Oya Unustası Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Oya Unustası Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1988 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Oya Unustası Kaç Kilo?

50

Oya Unustası Boyu Kaç Cm

1.73

Oya Unustası Saç Rengi Nedir

Kumral

Oya Unustası Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Oya Unustası Burcu Hangi Burçtur?

Burcu

Oya Unustası Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Oya Unustası Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Oya Unustası’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Oya Unustası Twitter Adresi?

twitter.com/oyaunustasi

Oya Unustası Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/oyaunustasi

Oya Unustası Eğitimi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt Bölümü

Oya Unustası Mesleği

Oyuncu

Oya Unustası Fotoğrafları

 Oya Unustası Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Oya Unustası Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Oya Unustası Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Oya Unustası Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Oya Unustası Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!