Onur Tuna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Onur Tuna Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Onur Tuna Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemin beğenilen ve takip edilen isimleri arasında yer alan Onur Tuna, 16 Temmuz 1988 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. Yaşamının büyük bir kısmını burada geçirmesine karşın ilgi duyduğu sanat dalları nedeniyle eğitimine farklı bir şehirde yön vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Onur Tuna kimdir, Onur Tuna hayatı, Onur Tuna çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Onur Tuna Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

Televizyon ekranlarında en çok takip edilen isimlerden birisi olan Onur Tuna, 1988 tarihinde Çanakkale’de doğmuş ve ilk, orta ve lise düzeyinde eğitimini burada almıştır. Sanata ilgi duyması nedeniyle Ege Üniversitesi’nde sanat müziği konservatuarında ses ve beste eğitimleri alan sanatçı, oyunculuk kariyeri dışında aynı zamanda mankenlik, modellik ve şarkıcılıkta yapmıştır. Akademik anlamda dolu bir insan olması ve kendini sanat dallarında yetiştirmesi sebebiyle sahip olduğu yetenekler yalnızca bunlar ile sınırlı değildir.

Müzisyen yönüne bakıldığında Acın Verdi ve Tıpkı Sen olarak bilinen iki ayrı parçası bulunmakla birlikte bu parçalar geniş bir kitle tarafından kabul edilmiştir. Amatör anlamda lisanslı bir voleybol ve basketbol oyuncusu olan Onur Tuna spor dallarında da başarılı bir grafik sergilemiştir.

2011 yılında yayınlanan Hayat Devam Ediyor isimli dizide Sıraç karakterini canlandırdıktan sonra 2014 yılında yayınlanan Filinta dizisinde Mustafa karakterine hayat vermiştir. Aktif sanat yaşamını ise şu anda benzer şekilde oyuncu olarak devam ettirmektedir.

onur-tuna-kimdir4

Onur Tuna Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Filinta- Mustafa

Onur Tuna Nereli Memleketi Neresi

Çanakkale

Onur Tuna Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

2 Temmuz 1985 doğumlu . (Temmuz 2016 itibarıyla) 31 yaşındadır

Onur Tuna Kaç Kilo?

84

Onur Tuna Boyu Kaç Cm

1.85

Onur Tuna Saç Rengi Nedir

Siyah

Onur Tuna Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Onur Tuna Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Onur Tuna Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Onur Tuna Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Onur Tuna‘ nın Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Onur Tuna Twitter Adresi?

twitter.com/onurt_

Onur Tuna Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/onurtunaofficial

Onur Tuna Eğitimi

Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü Mezunu

Onur Tuna Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Onur Tuna Fotoğrafları

 onur-tuna-kimdir6 onur-tuna-kimdir5 onur-tuna-kimdir4 onur-tuna-kimdir3 onur-tuna-kimdir2 onur-tuna-kimdir onur-tuna-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!