Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Olivia Palermo Kimdir; Nereli, Olivia Palermo Boyu, Kilosu Kaç, Olivia Palermo  Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Olivia Palermo YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Olivia Palermo Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Amerika’nın ünlü model, oyuncu ve televizyon kişiliklerinden birisi olarak gösterilen Olivia Palermo, aktif kariyerine televizyon odaklı projeler ile adım atmamış olmasına karşın 2009 yılından sonra yaptığı çalışmalar ile ön plana çıkmaya başlamıştır. 2009 yılında yayınlanan bir televizyon serisi ile tanınmaya başlayan Palermo genellikle ünlü isimlerin kişisel yaşamları ve gerçekleri altında çalışmalar yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İtalyan asıllı gayrimenkul geliştiricisi olan bir baba ile iç mekan tasarımcısı olan bir annenin kızı olarak 1986 tarihinde Greenwich, Connecticut, ABD’de dünyaya gelmiştir. Çocukluk yıllarının önemli bir dönemini Greenwich’te geçiren Olivia Palermo, New York’ta bulunduğu dönemde ise Nightingale-Bamford School isimli okulda eğitim almıştır.

Olivia Palermo Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Lise eğitimi sonrasında Paris Amerikan üniversitesinde bir yıl boyunca medya üzerine eğitimler alan başarılı isim, 2008 tarihinden itibaren MTV ekranlarında bölüm başına yaklaşık 12 bin dolarlık bir ücret ile sunuculuk yapmaya başlamış, programında ünlü isimlerin gerçek yaşamlarına ilişkin kesitler sunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Elle isimli marka ile çalışmaya başladığı dönemde kariyerinde önemli bir çıkış yakalayan Palermo, 2010 yılında Elle internet sitesi üzerinde çeşitli yayınlar ve yazılar hazırlamıştır. 2009 tarihinde anlaşma imzaladığı Wilhelmina modelleri arasına katıldıktan sonra pek çok önemli markanın çekimlerine katılmıştır. Project Runway isimli yapımda oyunculuk deneyimi de yaşayan Olivia Palermo, 2014 tarihinde Johannes Hueb ile yaşamını birleştirmiş ve bir süre ekranlardan uzaklaşmıştır.

Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Tam İsmi

Olivia Palermo

Olivia Palermo Nereli Memleketi Neresi

Greenwich, Connecticut, ABD

Olivia Palermo Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

28 Şubat 1986 doğumlu ve (Şubat 2016 itibarıyla) 29 yaşındadır

Olivia Palermo Kaç Kilo?

48

Olivia Palermo Boyu Kaç Cm

1.68

Olivia Palermo Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Olivia Palermo Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Olivia Palermo Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Olivia Palermo Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Olivia Palermo Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Olivia Palermo’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Olivia Palermo Twitter Adresi?

twitter.com/oliviapalermo?lang=tr

Olivia Palermo Face Sayfası

https://www.facebook.com/OliviaPalermoNews/

Olivia Palermo Eğitimi

Luke’s School, The New School, American University of Paris, Nightingale-Bamford School mezunu

Olivia Palermo Mesleği

Model ve Oyuncu

Olivia Palermo Fotoğrafları

Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Olivia Palermo Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Boyune.com & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Bir önceki yazımız olan Bella Thorne Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Bella Thorne Kimdir, Bella Thorne Nereli ve Bella Thorne Vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!