Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Oktay Kaynarca Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Oktay Kaynarca Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

27 Ocak 1965 yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. Oktay Kaynarca’ nın Anne ve babası Almanya’da işçi olarak çalıştıkları için anneannesinin yanında büyümüştür. İlk ve Ortaokuldan sonra liseye Üsküdar Lisesi’nde başlayıp, en son Hopa Lisesi’nden mezun olmuştur. Konservatuvar imtihanları kazanıp, başarıyla konservatuvar’ ı bitirmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Oktay Kaynarca Kimdir?

1991 senesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Yüksek Lisans Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Ardından Duvarıların Ötesi adlı oyun ile Tiyatroya başlamıştır. Bir çok çocuk oyununda oyunda rol almıştır. 1990- 1997 yıllarında bir çok tv kanallarında hem yarışma hemde eğlence programlarının sunuculuğunu yapmıştır. Trt’ in hazırladığı bir çok dizilerde baş rollerde oynamıştır. Bir dönem de albüm çıkartan başarılı oyuncu 2009 yılında Fast Life ve Kahraman albümleri ve 2011 tarihinde Aşk Kaç Beden Giyer albümü çok ses  getirmiştir. 2011 yılında O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2008 yılında ekranlarda yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Adanalı adlı dizisinde Yavuz Dikkaya karakterini canlandırmış ve bu dizi ile kariyerinin zirvesine çıkmıştır. Ardından tv de ilgiyle izlenen Kurtlar Vadisi adlı dizide Süleyman Çakır karakteri ile de tüm gönüllere taht kurmuştur. Sonrasın da ise Sakarya- Fırat, Çanakkale Ruhu, Ustura Kemal, Kardeş Payı gibi adlı dizilerde baş rolde oynayan yakışıklı sanatçı son olarak 2015 Eylül ayında yayınlanmaya başlayan  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide  Hızır Çakırbeyli karakterini canlandırmakta ve başrolde oynamaktadır.

Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Oktay Kaynarca Nicki-Rol İsmi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Hızır Çakırbeyli

Oktay Kaynarca Nereli Memleketi Neresi

Malatya

Oktay Kaynarca Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

22 Nisan 1965 doğumlu ve (Eylül 2015 itibarıyla) 50 yaşındadır

Oktay Kaynarca Kaç Kilo?

70

Oktay Kaynarca Boyu Kaç Cm

1.76

Oktay Kaynarca Saç Rengi Nedir

Siyah

Oktay Kaynarca Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Oktay Kaynarca Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Oktay Kaynarca Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Oktay Kaynarca Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Oktay Kaynarca’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Oktay Kaynarca Twitter Adresi?

twitter.com/kaynarca_oktay

Oktay Kaynarca Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/pages/Oktay-Kaynarca/132964293436720

Oktay Kaynarca Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Yüksek Lisans Bölümü Mezunu

Oktay Kaynarca Mesleği

Tityatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu, Jüri Üyesi

Oktay Kaynarca Fotoğrafları

Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Oktay Kaynarca Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!