Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Okan Yalabık Kimdir; Nereli, Okan Yalabık Boyu, Kilosu Kaç, Okan Yalabık Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Okan Yalabık Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

13 Aralık 1978 tarihinde İstanbul’da doğan aktif oyunculuk yaşamına 1998 tarihinde başlayan Okan Yalabık, geride bıraktığı kariyerinde pek çok yapımda yer alma fırsatı yakalamıştır. Aslen Balıkesirli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Yalabık, henüz 15 yaşında iken Cengiz Deveci aracılığıyla Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Tiyatro Topluluğu’nun kurulmasını sağlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Okan Yalabık Kimdir?

Çocukluk yıllarından itibaren oyunculuğa ilgi duyan ve kendini bu alanda geliştirmeye başlayan Yalabık, amatör olarak pek çok tiyatro oyununda yer almıştır. 1997 tarihinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü kazanan oyuncu 1998 tarihinden itibaren Kenter Tiyatrosunda önemli oyunlarda sahne almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugüne kadar yer aldığı dizilerden bazılarına bakıldığında Kaygısızlar, Çifte Bela, Çaylak, Serseri, Sensiz Olmuyor, Çapkın, Hatırla Sevgili, Bu Kalp Seni Unutur mu, Muhteşem Yüzyıl gibi projeler öne çıkarken yer aldığı sinema filmlerinde ise Gülüm, Kolay Para, Başyapıt, Sen Ne Dilersen, Mavi Gözlü Dev, Güz Sancısı ve Peşpeşe filmleri dikkat çekmektedir. Oyuncu aynı zamanda Uncharted 3 oyununda Nathan Drake karakterini seslendirmiştir.

Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Okan Yalabık Nicki-Rol İsmi

Anneler Analar

Okan Yalabık Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Okan Yalabık Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

13 Aralık 1978 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 37 yaşındadır

Okan Yalabık Kaç Kilo?

70

Okan Yalabık Boyu Kaç Cm

1.78

Okan Yalabık Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Okan Yalabık Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Okan Yalabık Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Okan Yalabık Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Okan Yalabık Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Okan Yalabık nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Okan Yalabık Twitter Adresi?

twitter.com/okan_yalabikbik

Okan Yalabık Face Sayfası

https://www.facebook.com/OKAN.YALABIKK

Okan Yalabık Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu

Okan Yalabık Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Okan Yalabık Fotoğrafları

Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Yalabık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!