Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Okan Şenozan Kimdir; Nereli, Okan Şenozan Boyu, Kilosu Kaç, Okan Şenozan Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Okan Şenozan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Unutma Beni dizisinde canlandırdığı kötü Zafer karakteri ile tanınan ve kısa sürede Türkiye’nin tanıdığı isimlerden birisi haline gelen Okan Şenozan, aslen tiyatro kökenli bir oyuncu olmakla birlikte yıllar boyunca önemli oyunlarda izleyici karşısına çıkmıştır. Televizyon dünyasına adım atmadan önce tiyatro ile geniş kitlelere ulaşan oyuncu günümüzde daha çok televizyon odaklı projelere dahil olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1968 tarihinde Ankara’da doğan tiyatro ve dizi oyuncusu Okan Şenozan, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da Tevfik Fikret Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için Ankara’da kalan ve hayalini kurduğu oyunculuğa yönelen Şenozan, Ankara Üniversitesi, Dil, Tarih, Coğrafya Fakültesinde Tiyatro bölümü içerisinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Okan Şenozan Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Ankara Üniversitesinde aldığı eğitimden sonra tiyatro ağırlıklı çalışmalara yönelen bir dönem Devlet Tiyatrolarında görev alan oyuncu tiyatro aktörlüğü dışında aynı zamanda televizyon ve sinema dünyasında seslendirme çalışmalarına da devam etmektedir. Dizi dünyasında 2004 yılında Sahra dizisi ile giriş yapan oyuncu Bizim Evin Halleri, Unutma Beni ve Beni Affet gibi projelerde yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tiyatro sahnesinde çok sayıda oyun ile izleyici karşısına çıkan Okan Şenozan’ın dahil olduğu oyunlar arasında Yalancı Aranıyor, Toroslardan Öteye, Lokomopüf, Yüzsüz, Sıkı Yönetim, İki Kalas Bir Heves, Susuz Yaz, Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını, Taşrada Bir Gün ve Yaşasın Kavuniçi gibi projeler ile öne çıkmıştır.

Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Okan Şenozan Nicki-Rol İsmi

Beni Affet- Şahin Bey

Okan Şenozan Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Okan Şenozan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

29 Mart 1968 doğumlu ve. (Ekim 2015 itibarıyla) 47 yaşındadır

Okan Şenozan Kaç Kilo?

79

Okan Şenozan Boyu Kaç Cm

1.80

Okan Şenozan Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Okan Şenozan Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Okan Şenozan Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Okan Şenozan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Okan Şenozan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Okan Şenozan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Okan Şenozan Twitter Adresi?

twitter.com/okansenozan

Okan Şenozan Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Okan-Şenozan/14109571347

Okan Şenozan Eğitimi

Ankara Üniversitesi, Dil, Tarih, Coğrafya Fakültesinde Tiyatro Bölümü mezunu

Okan Şenozan Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Okan Şenozan Fotoğrafları

Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Okan Şenozan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!