Okan Karacan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Okan Karacan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Okan Karacan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1977 tarihinde İstanbul’da doğan Okan Karacan, 1998 tarihinde başlayan kariyerinde ilk dönemlerde şovmen, yapımcı ve radyocu kimlikleri ile öne çıkmış ve daha sonra televizyon ekranlarında yeteneklerini oyuncu ve sunucu olarak göstermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Okan Karacan Kimdir?

İlk ve orta düzeyde eğitimini İstanbul’da Özel Terakki Lisesi’nde tamamlayan Okan Karacan, üniversite eğitimi için Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini kazanmış ancak eğitimini tamamlayamamıştır. 1995 tarihinde bir dönem turizm ile uğraşmasına karşın 1998 tarihinde bugün ki sahip olduğu alana geçiş yapmıştır. 2001 yılında kazandığı İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Müziği Müzikoloji eğitimini 8 yılda tamamlayan Karacan, çocuk tiyatrolarında çalıştıktan sonra Uygur Kardeşler ve BKM’de kendini geliştirmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı yapım, radyo programları ve sunuculuk gibi yetenekleri yanında çeşitli televizyon yapımlarında da yer alan Okan Karacan, 2007 ve 2013 yıllarında çekilen Çılgın Dershane filmlerinde Bilgin karakterine hayat vermiştir. Günümüzde yurt dışında bir yapım şirketini işleten Okan Karacan, kariyerine 2011 yılında başlayan tele marketing çalışmaları ile devam etmekte ve oyunculuğu sürdürmektedir.

Okan Karacan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Okan Karacan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çılgın Dersane /Doktor

Okan Karacan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Okan Karacan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1977 doğumlu . (Agustos 2015 itibarıyla) 38 yaşındadır

Okan Karacan Kaç Kilo?

90

Okan Karacan Boyu Kaç Cm

1.64

Okan Karacan Saç Rengi Nedir

Siyah

Okan Karacan Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Okan Karacan Burcu Hangi Burçtur?

 

Okan Karacan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Okan Karacan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Okan Karacan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Okan Karacan Twitter Adresi?

twitter.com/karacanokan

Okan Karacan Face Sayfası

https://www.facebook.com/KaracanOkan

Okan Karacan Eğitimi

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Terk

Okan Karacan Mesleği

Şovmen, yapımcı, radyocu, sunucu, dizi oyuncu

Okan Karacan Fotoğrafları

 Okan Karacan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Okan Karacan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Okan Karacan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Okan Karacan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!