Nükhet Duru Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Nükhet Duru Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Nükhet Duru Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

19 Mayıs 1954 tarihinde Bor – Niğde’de doğan Nükhet Duru, pop şarkıcısı olarak başladığı kariyerinde oyuncu ve aynı zamanda televizyon programcısı olarak da çalışmıştır. 1971 tarihinde başlayan aktif kariyerinde pek çok albüm ve önemli şarkıya imza atan aynı zamanda klasikleşmiş onlarca parçanın sahibi olan Nükhet Duru aktif kariyerine devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Nükhet Duru Hakkında Bilgi

Niğde’de doğan ve bir dönem burada yaşayan Nükhet Duru, 1971 tarihinde profesyonel müzik kariyerine Florya Deniz Kulübünde solistlik yaparak başlamıştır. O dönem hem fiziki duruşu hem de sesi itibariyle dikkat çeken Nükhet Duru, ilk 45’lik plağını Aklımda Sen Fikrimde Sen – Karadır Kaşların ile yayınlamıştır. 1975 tarihinde Beni Benimle Bırak isimli parça ile çıkış yakalayan ilk albümünü ise 1977 tarihinde Bir Nefes Gibi ile duyuran Nükhet Duru, Seoul’de düzenlenen yarışmada birincilik elde etmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu süreçte çeşitli müzikal, sinema filmi gibi yapımlarda yer alan Nükhet Duru, 1977 tarihinde Yaşa Sevgili Dünya, 1979’da Merhaba Müzik, 1980’de Ve On Yıl Geçti, 1982 tarihinde Operetler, 1983 tarihinde Saz mı Caz mı, 1984’de 7’den 77’ye, 1985’de Kan ve Gül, 1991’de Yeşilyurt Geceleri isimli gösterilere katılmıştır. Sonraki süreçte 1992’de Müzikomedi, 1998’de Bu Bir Efsane ve son olarak 2000 tarihinde Nilgün Belgün ile bir gösteriye imza atmıştır. Bugüne kadar onlarca albüm ve müzik çalışması ile kariyerinde zirveye ulaşan Nükhet Duru aktif yaşantısına şarkıcı olarak devam etmektedir.

nukhet-duru-kimdir3

Nükhet Duru Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Nükhet Duru- Şarkıcı

Nükhet Duru Nereli Memleketi Neresi

Niğde

Nükhet Duru Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

19 Mayıs 1954 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 61 yaşındadır

Nükhet Duru Kaç Kilo?

75

Nükhet Duru Boyu Kaç Cm

1.65

Nükhet Duru Saç Rengi Nedir

Siyah

Nükhet Duru Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Nükhet Duru Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Nükhet Duru Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Nükhet Duru Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Turgay Dilek

Nükhet Duru Twitter Adresi?

twitter.com/nukhetduru

Nükhet Duru Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/nukhetduruofficial

Nükhet Duru Eğitimi

Nükhet Duru Mesleği

Şarkıcı

Nükhet Duru Fotoğrafları

 nukhet-duru-kimdir5 nukhet-duru-kimdir1 nukhet-duru-kimdir6 nukhet-duru-kimdir4 nukhet-duru-kimdir3 nukhet-duru-kimdir2 nukhet-duru-kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!