Nilay Duru Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Nilay Duru Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Nilay Duru Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1990 tarihinde İstanbul’da doğan, genç oyunculardan birisi olan Nilay Duru, bugüne kadar yer aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans sonrasında yapımcıların gözde isimlerinden birisi haline gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Nilay Duru Kimdir?

İstanbul’da doğan ve ilk, orta, lise düzeyinde eğitimini İstanbul’da tamamlayan Nilay Duru, konservatuara girdikten sonra buradaki eğitimini birinci olarak tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için ilk olarak Uludağ Üniversitesi İktisat bölümüne giren ve burada okumaya başlayan Nilay Duru, üçüncü sınıfa geldikten sonra üniversiteyi dondurarak oyunculuk ile ilgilendiği için konservatuara girmiştir. Kariyerinde kendisi için bir dönüm noktası olan bu süreçte, aldığı eğitim ile yeteneğini geliştiren Duru, bugüne kadar önemli projelere, usta isimler ile dahil olma fırsatı yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Henüz çok genç olmasına karşın küçük yaşlardan günümüze değin ilgi duyduğu oyunculuk sebebiyle bu alanda kendini geliştirmek isteyen Nilay Duru, tiyatro sahnesinde Hayatın İçinden Bir Oyun ve Çelik Manolyalar gibi yapımlarda bulunmuştur. Oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise Kızıl Elma, Asla Vazgeçmem, Kafes ve İnadına Aşk şeklinde sıralanırken İnadına Aşk dizisinde Yeşim karakterine hayat vermektedir.

Nilay Duru Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Nilay Duru Nicki-Rol İsmi

İnadına Aşk/ Yeşim

Nilay Duru Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Nilay Duru Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Ekim 1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Nilay Duru Kaç Kilo?

57

Nilay Duru Boyu Kaç Cm

1.67

Nilay Duru Saç Rengi Nedir

Kumral

Nilay Duru Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Nilay Duru Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Nilay Duru Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Nilay Duru Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Nilay Duru nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Nilay Duru Twitter Adresi?

twitter.com/nlydr

Nilay Duru Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Nilay-Duru

Nilay Duru Eğitimi

Uludağ Üniversitesi İktisat bölümü 3, sınıf Terk

Nilay Duru Mesleği

Oyuncu

Nilay Duru Fotoğrafları

 Nilay Duru Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nilay Duru Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi nilay-duru-kimdir2 Nilay Duru Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nilay Duru Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!