Nihat Doğan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Nihat Doğan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Nihat Doğan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1995 yılında başladığı kariyerini günümüzde daha çok katıldığı programlar ile devam ettiren Nihat Doğan, 13 Şubat 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Halk Müziği şarkıcısı olarak tanınmasına karşın pop ve arabesk karışımı şarkılara da imza atan Nihat Doğan, 1995 tarihinde yayınladığı Kırdın Kalbimi isimli albümü ile profesyonel kariyerine başlamış, 2011 yılında yayınlanan Survivor yarışması ile popülerliğini artırmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Nihat Doğan Hakkında Bilgi

Aslen Kürt kökenli bir sanatçı olan Nihat Doğan, henüz 11 yaşında iken babasını kaybetmiş ve bu süreçte aile yakınları tarafından Muş’a geri döndürülmek istense de İstanbul’da kalmayı tercih etmiştir. İstanbul’da bulunduğu süreçte bir çay bahçesinde şarkı söyleyen ve Almanya’dan gelen bir çiftin önerisi ile Almanya’ya giden Nihat Doğan, Almanya’da bir yıl kaldıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve 1995 tarihinde Kırdın Kalbimi isimli çalışması ile müzik kariyerine başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2012 tarihinde çok tartışılacak bir şekilde 1. Amatör Lig 3. Grup’ta yer alan Büyükderespor’un teknik direktörü olduğunu açıklayan Nihat Doğan, yönetici kartı ile sahaya çıkmıştır. 2011 tarihinde yayınlanan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında popülerliğini artıran 2015 tarihinde gerçekleştirilen Survivor All Star yarışmasına katılması düşünülen Nihat Doğan, Özgecan Aslan hakkında yazdığı yazılar nedeniyle yarışma dışı kalmış ve aynı zamanda Galatasaray kulübü üyeliğinden ihraç edilmiştir. 1995 – 2009 tarihleri arasında toplamda 10 stüdyo albümü yayınlayan sanatçı, Sultan ve Harem gibi yapımlarda da yer almıştır.

nihat-dogan-kimdir1

Nihat Doğan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Survivor- Nihat Doğan

Nihat Doğan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Nihat Doğan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

13 Şubat 1977 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 38 yaşındadır

Nihat Doğan Kaç Kilo?

78

Nihat Doğan Boyu Kaç Cm

1.78

Nihat Doğan Saç Rengi Nedir

Siyah

Nihat Doğan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Nihat Doğan Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Nihat Doğan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Nihat Doğan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

 Nalan Salur

Nihat Doğan Twitter Adresi?

twitter.com/nihatdoganvevo

Nihat Doğan Face Sayfası

https://www.facebook.com/Nihat.Dogan.Fan.sayfa

Nihat Doğan Eğitimi

 

Nihat Doğan Mesleği

Türk halk müziği şarkıcısı

Nihat Doğan Fotoğrafları

 nihat-dogan-kimdir nihat-dogan-kimdir1 nihat-dogan-kimdir2 nihat-dogan-kimdir3 nihat-dogan-kimdir4 nihat-dogan-kimdir5 nihat-dogan-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!