Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Nihal Işıksaçan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Nihal Işıksaçan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

5 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da doğan Nihal Işıksaçan, son yıllarda yer aldığı dizi projeleri ile dikkat çeken ancak hakkında geniş bir biyografinin bulunmadığı isimlerden birisidir. Yaşamına İstanbul’da devam eden ilk, orta ve lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne giren ve bölümünü başarıyla tamamlayan Işıksaçan, kahverengi gözleri ile beğeni toplamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Nihal Işıksaçan Kimdir?

2014 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan oyuncu kadrosunu Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Nilperi Şahinkaya, Fatma Toptaş isimlerin oluşturduğu Kiraz Mevsimi isimli dizide Burcu Uyar karakterine hayat veren oyuncu bu dizide Dağhan Külegeç’in kız kardeşini canlandırmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kiraz Mevsimi isimli dizide gösterdiği başarılı performans sonrası pek çok yapımcı tarafından takibe alınan oyuncu tiyatro kökenli bir isim olması ve oyunculuk konusunda eğitim alması nedeniyle aranan isimlerden birisi haline gelmiştir. Bugün kariyerini Kiraz Mevsimi ve sonrasında gelen dizi projeleri ile değerlendiren ve geliştiren Nihal Işıksaçan’ın gelecekte çok daha etkili ve iddialı yapımlarda yer alması beklenmektedir.

Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Nihal Işıksaçan Nicki-Rol İsmi

Kiraz Mevsimi /Burcu

Nihal Işıksaçan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Nihal Işıksaçan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Eylül 1984 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Nihal Işıksaçan Kaç Kilo?

52

Nihal Işıksaçan Boyu Kaç Cm

1.77

Nihal Işıksaçan Saç Rengi Nedir

Kumral

Nihal Işıksaçan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Nihal Işıksaçan Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Nihal Işıksaçan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Nihal Işıksaçan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Nihal Işıksaçan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Nihal Işıksaçan Twitter Adresi?

twitter.com/isksacan

Nihal Işıksaçan Face Sayfası

https://www.facebook.com/nihalisiksacanofficial

Nihal Işıksaçan Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu

Nihal Işıksaçan Mesleği

Oyuncu

Nihal Işıksaçan Fotoğrafları

Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nihal Işıksaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!