Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Nesrin Cevatzade Kimdir; Nereli, Nesrin Cevatzade Boyu, Kilosu Kaç, Nesrin Cevatzade Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Nesrin Cevatzade Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son Mektup, Annemin Şarkısı ve Kuzu gibi yapımlarda yakından tanıdığımız isimlerden birisi olan 2007 yılında başlayan aktif kariyerinde geride kalan süre içerisinde pek çok yapımda kamera karşısına geçen başarılı oyuncu Nesrin Cevatzade, 2014 yılında Kuzu filminde sergilediği performans ile En İyi Kadın Oyuncu ödülüne ulaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1982 tarihinde Bakü’de dünyaya gelen ve aslen Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Nesrin Cevatzade, henüz 11 yaşında iken Türkiye’ye gelmiş ve temel eğitimini Türkiye’de tamamlamıştır. Üniversite döneminde Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümüne giren ve burada eğitim alan oyuncu eğitimini tamamladıktan sonra iki yıl boyunca Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi almıştır.

Nesrin Cevatzade Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite eğitimi ve tamamladığı oyunculuk çalışmaları sonrasında Yersiz Yurtsuz dizisinde ilk yapımı olmasına karşın başrol üstlenerek oyunculuk dünyasına adım atan Cevatzade, aynı dönem içerisinde Pazar ve Dilber’in Sekiz Günü isimli yapımlarda da yer almıştır. Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivallerinde film ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Cevatzade, 2009 yılında Gitmek isimli yapımda kamera karşısına geçmiştir.

2010 yılında Acı ve Samanyolu projelerinde yer alarak iyi bir çıkış yakalayan genç oyuncu, devam eden süreç içerisinde Güzel Günler Göreceğiz, Al Yazmalım, Yangın Var, Ağır Roman Yeni Dünya, Küçük Ağa, Kuzu, Annemin Şarkısı ve Son Mektup yapımlarında da yer almıştır.

Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Nesrin Cevatzade Nicki-Rol İsmi

Son Mektup /Nihal Hemşire

Nesrin Cevatzade Nereli Memleketi Neresi

Bakü/ Azerbaycan

Nesrin Cevatzade Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

30 Temmuz 1982 doğumlu ve. (Ekim 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Nesrin Cevatzade Kaç Kilo?

57

Nesrin Cevatzade Boyu Kaç Cm

1.69

Nesrin Cevatzade Saç Rengi Nedir

Koyu Kestane

Nesrin Cevatzade Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Nesrin Cevatzade Burcu Hangi Burçtur?

Aslan  Burcu

Nesrin Cevatzade Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Nesrin Cevatzade Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Nesrin Cevatzade’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Nesrin Cevatzade Twitter Adresi?

twitter.com/ncavadzade

Nesrin Cevatzade Face Sayfası

https://www.facebook.com/nesrincavadzade

Nesrin Cevatzade Eğitimi

Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezun

Nesrin Cevatzade Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Nesrin Cevatzade Fotoğrafları

Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Nesrin Cevatzade Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!