Necati Şaşmaz Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Necati Şaşmaz Kimdir; Nereli, Necati Şaşmaz Boyu, Kilosu Kaç, Necati Şaşmaz Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Necati Şaşmaz YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Necati Şaşmaz Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Kurtlar Vadisi dizisinin Polat’ı olarak tanıdığımız aktif kariyerine bu dizi ile başlayan Necati Şaşmaz 10 yıldan daha uzun bir süre boyunca dizi ve benzeri yapımlar olan diğer projelerde yer almıştır. 2003 yılında aktif olarak başladığı kariyeri öncesinde sigorta acentesi işleten ve aynı zamanda turizm ile ilgilenen Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisi ile yakaladığı çıkışı sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

15 Aralık 1971 tarihinde Elazığ – Harput’ta dünyaya gelen ünlü oyuncu aslen turizm üzerine çalışmalar yapmış ve bu alanda eğitim almıştır. Amerika’da yaklaşık altı yıl boyunca yaşayan oyuncu 11 Eylül saldırılarının olduğu dönemde Türkiye’ye dönerek ailesinin isteğiyle Ankara’ya yerleşmiş ve burada sigorta acentesi açmıştır.

Necati Şaşmaz Kimdir? Kısaca Hayatı

Kurtlar vadisi dizisinin ilk sezonunun çekildiği dönemde Osman Sınav ile tanışma fırsatı yakalayan Şaşmaz, bir görüşme sırasında dizide oynaması yönünde iş teklifi almış ve bir aylık ara sonunda dizdi kadrosuna dahil olmuştur.  Kariyeri bir anlamda Kurtlar Vadisi dizisi ile şekillenen oyuncu bugün Türkiye’nin en çok tanıdığı isimlerden birisi haline gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

2003 – 2005 yılları arasında Kurtlar Vadisi ile başlayan kariyerinde konuk oyuncu olarak Ekmek Teknesinde yer alan ve Kurtlar Vadisinin terör, pusu gibi yapımlarında kariyerini sürdüren oyuncu aynı zamanda Halil İbrahim Sofrası, Kurt Kanunu gibi yapımlarda da konuk oyuncu olarak yer almıştır. Sinema dünyasına baktığımızda ise oyuncunun Kurtlar Vadisi Irak ve Filistin yapımlarında yer aldığını görüyoruz.

Necati Şaşmaz Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi

Necati Şaşmaz Nicki-Rol İsmi

Kurtlar Vadisi / Polat Alemdar

Necati Şaşmaz Nereli Memleketi Neresi

Harput – Elazığ

Necati Şaşmaz Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Aralık 1971 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 44 yaşındadır

Necati Şaşmaz Kaç Kilo?

75

Necati Şaşmaz Boyu Kaç Cm

1.78

Necati Şaşmaz Saç Rengi Nedir

Siyah

Necati Şaşmaz Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Necati Şaşmaz Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Necati Şaşmaz Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Necati Şaşmaz Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Nagehan Kaşıkçı

Necati Şaşmaz Twitter Adresi?

twitter.com/necatisasmazfn

Necati Şaşmaz Face Sayfası

https://www.facebook.com/officialnecatisasmaz

Necati Şaşmaz Eğitimi

*****

Necati Şaşmaz Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Necati Şaşmaz Fotoğrafları

Necati Şaşmaz Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi Necati Şaşmaz Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi Necati Şaşmaz Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi Necati Şaşmaz Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi Necati Şaşmaz Kimdir, Kısaca Biyografisi, Hakkında Bilgi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!