Necati Şaşmaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Necati Şaşmaz Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Necati Şaşmaz Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Zaza kökenli bir sanatçı olan ve asıl ismi Muhammed Necati Şaşmaz olan oyuncu, 15 Aralık 1971 tarihinde Elazığ’a bağlı Harput’ta doğmuştur. Sinema, dizi oyuncusu kimliği yanında yapımcılık yönü de bulunan Necati Şaşmaz, kariyerine 2003 tarihinde başlamış, Kurtlar Vadisi serisi ve beraberinde gelen sinema filmler ile tanınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Necati Şaşmaz Hakkında Bilgi 

Doğumundan sonra bir dönem Elazığ’da yaşayan ve asıl mesleği turizmcilik olan Necati Şaşmaz, 6 yıl boyunca Amerika Birleşik Devletlerinde kalmıştır. 2001 tarihinde Türkiye’ye tatil amaçlı dönen ve ABD’ye geri dönüşü sırasında 11 Eylül olaylarından dolayı iniş yapamadan geri Türkiye’ye gelen Necati Şaşmaz, ailesinin baskısı ile yaşamına Türkiye’de devam etme kararı almıştır. Ankara’da bir dönem Sigorta acentalığı yapan Necati Şaşmaz, Osman Sınav ile tanıştıktan sonra başrol olmak üzere ilk yapımına dahil olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir anlamda yaşamının tamamen değişmesini sağlayan Kurtlar Vadisi isimli yapımda yer alan Necati Şaşmaz, bu dizinin senaristliğini de yapmakta olan Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz isminde iki kardeşe sahiptir.

2013 tarihinde Gezi Parkı olayları sırasında olayların çözümü için hükümete yönelik destek olan sanatçıların arasında yer alan Necati Şaşmaz, bu süreçte ciddi bir tepki toplamıştır. Kariyerinde Kurtlar Vadisi, Pusu, Terör gibi yapımlarda yer alan oyuncu Ekmek Teknesi, Kurt Kanunu ve Kara Kutu isimli yapımlar ile Kurtlar Vadisi Irak ve Filistin filmlerinde de oynamıştır.

necati-sasmaz-kimdir5

Necati Şaşmaz Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Kurtlar Vadisi- Polat Alemdar

Necati Şaşmaz Nereli Memleketi Neresi

Harput / Elazığ

Necati Şaşmaz Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Aralık 1971 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 44 yaşındadır

Necati Şaşmaz Kaç Kilo?

75

Necati Şaşmaz Boyu Kaç Cm

1.78

Necati Şaşmaz Saç Rengi Nedir

Siyah

Necati Şaşmaz Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Necati Şaşmaz Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Necati Şaşmaz Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Necati Şaşmaz Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Nagehan Kaşıkçı

Necati Şaşmaz Twitter Adresi?

twitter.com/necatisasmazfn

Necati Şaşmaz Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/officialnecatisasmaz

Necati Şaşmaz Eğitimi

Necati Şaşmaz Mesleği

Sinema ve Dizi Oyuncusu

Necati Şaşmaz Fotoğrafları

 necati-sasmaz-kimdir necati-sasmaz-kimdir1 necati-sasmaz-kimdir2 necati-sasmaz-kimdir3 necati-sasmaz-kimdir4 necati-sasmaz-kimdir5

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!