Miray Akay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Miray Akay Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Miray Akay Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2000 yılında Ukrayna’da doğan Miray Akay, son dönemin hem genç hem de yetenekli isimlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Henüz çok genç olmasına karşın pek çok önemli yapımda yer alma başarısını gösteren Miray Akay, 2010 tarihinde başlayan kariyerini oyuncu olarak sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Miray Akay Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu olarak çok genç yaşlarda sahnede yer almaya başlayan Miray Akay 2000 yılında Ukrayna’da doğmuştur. 2014 tarihinde Frankfurt Film Festivalinde Halam Geldi ve Eve Dönüş: Sarıkamış 1915 filmlerinde gösterdiği başarılı performans ile en iyi kadın oyuncu ödülünü Jale Arıkan ile paylaşan oyuncu, kısa sürede geniş bir çevreye ulaşmış ve pek çok yapımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2013 tarihinde Kelebeğin Rüyası filminde yer alan ve sonrasında aynı tarihlerde ödül aldığı Eve Dönüş filmi kadrosuna dahil olan Akay, 2014 tarihinde bir diğer ödül sahibi olduğu Halam Geldi filmi kadrosuna dahil olmuştur. 2014 tarihinde Balık filminde Deniz karakterine hayat veren oyuncu 20 Dakika, Benim Adım Gültepe ve Güneşin Kızları gibi dizilerde de yer almıştır.

Miray Akay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Miray Akay Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Güneşin Kızları/Peri Yılmaz

Miray Akay Nereli Memleketi Neresi

Ukrayna

Miray Akay Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

17 Temmuz 2000 doğumlu ve (Temmuz 2015 itibarıyla) 15 yaşındadır

Miray Akay Kaç Kilo?

 

Miray Akay Boyu Kaç Cm

1.65

Miray Akay Saç Rengi Nedir

Sarı

Miray Akay Göz Rengi Ne Renk ?

Renkli Göz

Miray Akay Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Miray Akay Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Miray Akay Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Miray Akay nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Miray Akay Twitter Adresi?

twitter.com/miraayakay

Miray Akay Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Miray-Aka

Miray Akay Eğitimi

Miray Akay Mesleği

Oyuncu

Miray Akay Fotoğrafları

 Miray Akay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Miray Akay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Miray Akay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Miray Akay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Miray Akay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!