Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Michelle Rodríguez Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Michelle Rodríguez Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

12 Temmuz 1978 tarihinde ABD’de doğan Michelle Rodríguez ya da tam ismi ile Mayte Michelle Rodriguez Girlfight, Hızlı ve Öfkeli ile Ölümcül Deney filmlerinde gösterdiği başarılı performans ile tanınmıştır. Aynı zamanda Lost dizisinde de yer alan Michelle Rodríguez ailesinden uzakta anneannesi tarafından büyütülmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar

Michelle Rodríguez Kimdir?

17 yaşına kadar anneannesinin yanında yaşayan Michelle Rodríguez, GED sınavını kazandıktan sonra okulu bırakmış ve annesiyle birlikte Dominik Cumhuriyetine taşınmıştır. Oyunculuk kariyerine oldukça düşük bütçeli bir film olan Girlfight ile başlayan oyuncu Diana Guzman isimli boksör kadın rolü ile büyük beğeni toplamış ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu filmden sonra Vahşi Irk filminde baş rolde kamera karşısına geçen oyuncu Lost dizisinde canlandırdığı Ana Lucia Cortez adlı karakter ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 2001 tarihinde Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk filminde yer alan sonraki süreçte Ölümcül Deney, S.W.A.T, Avatar, Turbo, Unity gibi yapımlarda kamera karşısına geçen oyuncu son olarak Hızlı ve Öfkeli’nin yedinci filminde yer almıştır.

Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Mayte Michelle Rodríguez

Michelle Rodríguez Nereli Memleketi Neresi

Teksas / ABD

Michelle Rodríguez Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

12 Temmuz 1978 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 37 yaşındadır

Michelle Rodríguez Kaç Kilo?

54

Michelle Rodríguez Boyu Kaç Cm

1.65

Michelle Rodríguez Saç Rengi Nedir

Siyah

Michelle Rodríguez Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Michelle Rodríguez Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Michelle Rodríguez Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Michelle Rodríguez Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Michelle Rodríguez nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Michelle Rodríguez Twitter Adresi?

twitter.com/mrodofficial

Michelle Rodríguez Face Sayfası

https://www.facebook.com/MRodOfficial

Michelle Rodríguez Eğitimi

Michelle Rodríguez Mesleği

Sinema Oyuncusu

Michelle Rodríguez Fotoğrafları

 Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Michelle Rodríguez Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!