Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Metin Akdülger Kimdir; Nereli, Metin Akdülger Boyu, Kilosu Kaç, Metin Akdülger Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Metin Akdülger Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Medcezir dizisi ile tanınan kısa sürede hayran kitlesini artıran gerek oyunculuğu gerekse de yakışıklılığı ile dikkat çeken Metin Akdülger, dizi oyunculuğu yapmadan önce tiyatro konusunda bazı çalışmalar yapmış, tiyatro oyunları ve sinema filminde yer almıştır. Geçen süre zarfında oyunculuğunu geliştiren Akdülger, televizyon dünyasına giriş yaptıktan sonra popülerliğini artırmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1988 tarihinde Bursa’da doğan oyuncu ilk, orta ve lise eğitimini burada tamamladıktan sonra üniversite eğitimi almak üzere İstanbul’a Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümüne girmiş ve eğitim almaya başlamıştır. Aslen Selanik göçmeni bir aileye mensup olan Akdülger, Bursa’da yaşadığı dönemde oyunculuğa büyük ilgisi olduğunu belirtmektedir.

Metin Akdülger Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite döneminde aktif olarak spor faaliyetleri ile ilgilenen ve aynı zamanda Amerikan Futbolu oynayan Metin Akdülger, yine aynı dönem içerisinde Yıldız Kenter başta olmak üzere usta isimlerden oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Aynı zamanda kurslara devam eden Craft Tiyatro’da kaset isimli bir oyun ile oyunculuğa adım atan başarılı isim Bensiz isimli sinema filmi ile profesyonel anlamda ilk deneyimini yaşamıştır.

Filmin içeriği gereği, sekiz ay boyunca vücut çalışan, felçli hastalar ile vakit geçiren ve aynı zamanda amatör kulüplerde futbol oynayan Akdülger, Didaskali isimli uyarlamada sahne almıştır. Tüm bu çalışmalarına karşın oyuncu asıl çıkışını Medcezir dizisinde canlandırdığı Orkun karakteri ile yaşamış ve tanınmaya başlamıştır.

Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Metin Akdülger Nicki-Rol İsmi

Analar ve Anneler

Metin Akdülger Nereli Memleketi Neresi

Bursa

Metin Akdülger Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ocak 1988 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Metin Akdülger Kaç Kilo?

74

Metin Akdülger Boyu Kaç Cm

1.82

Metin Akdülger Saç Rengi Nedir

Kumral

Metin Akdülger Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Metin Akdülger Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Metin Akdülger Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Metin Akdülger Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Metin Akdülger nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Metin Akdülger Twitter Adresi?

twitter.com/metinakdulger

Metin Akdülger Face Sayfası

https://www.facebook.com/MetinAkdulgerFan

Metin Akdülger Eğitimi

İstanbul’a Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu

Metin Akdülger Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Metin Akdülger Fotoğrafları

Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Metin Akdülger Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!