Mert Yavuzcan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Mert Yavuzcan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Tam ismi ile Mert Ali Yavuzcan  4 Nisan 1979 senesinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde ise aktif olarak tiyatro,dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır. Orta ve lise örgün öğretimini yutdışında tamamlayan Yavuzcan, 2000 senesinde Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nin en çok kayıt alan bölümü tiyatro bölümünnden mezun oldu. Elindeki diploma ile birlikte aynı sene İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyuncu olarak kariyer hayatına başlayan Mert Yavuzcan, 8 yıl burada çalıştıktan sonra ise 2008 senesinde İstanbul Şehir Tiyatrolarındaki işine son vererek yine aynı yıl Tiyatro Cef’e Letafet oyunu ile tiyatro hayatına devam etti.

Tiyatro sanatçılığının yanı sıra en çok izlenilen dizi ve sinema filmlerinde çalışmaya devam etmiştir. Günümüzde ise Türkiye’de büyük bir izlenme oranına sahip Aşkın Bedeli dizisinde başrol oynamaktadır. STAR TV dizisinde yayınlanan bu dizide ise oldukça büyük bir kesime oynadığının farkında olan Yavuzcan, profesyonel oyunculuğu ile en çok konuşulan oyunculardan biri haline geldi. Sadri Alışık Ödülleri kapsamında yılın en iyi oyuncusu ödülünü alan Mert Yavuzcan, birçok üniversitesinin söyleyişlerinde de yer almıştır. Türkiye’den Kırgızistan’a eğitim amacıyla giden gönüllü bir öğretmenin yaşadığı sorunları ve acıları anlatan Selam Bahara Yolculuk dizisinde de rol almıştır. 2015 senesinde vizyona giren bu filmde, gerçek bir hikaye anlatılmaya çalışılıyor. Bu hikayede bir öğretmenin zorlu mücadelede tanıştığı yeni insanlar, gurbet ve iç içe geçen yaşam öyküleri filme aktarılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Mert Yavuzcan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Selam Bahara Yolculuk( Mehmet)

Mert Yavuzcan Nereli Memleketi Neresi

Bonn/Almanya

Mert Yavuzcan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

Sponsorlu Bağlantılar

04.04.1979 doğumlu . (Mayıs 2015 itibarıyla) 36 yaşındadır

Mert Yavuzcan Kaç Kilo?

68

Mert Yavuzcan Boyu Kaç Cm

1.79

Mert Yavuzcan Saç Rengi Nedir

Siyah

Mert Yavuzcan Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Mert Yavuzcan Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Mert Yavuzcan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Mert Yavuzcan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Mert Yavuzcan’ nın Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Mert Yavuzcan Twitter Adresi?

twitter.com/mertyavuzcan

Mert Yavuzcan Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/mertaliyavuzcan

Mert Yavuzcan Eğitimi

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Mezunu

Mert Yavuzcan Mesleği

Oyuncu

Mert Yavuzcan Fotoğrafları

mert-yavuzcan-kimdir mert-yavuzcan-kimdir1 mert-yavuzcan-kimdir2 mert-yavuzcan-kimdir3 mert-yavuzcan-kimdir4 mert-yavuzcan-kimdir5 mert-yavuzcan-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!