Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Melisa Aslı Pamuk Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Melisa Aslı Pamuk Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

14 Nisan 1991 tarihinde Haarlem- Hollanda dünyaya gelmiştir. Türk Asıllı bir aileden gelen ve Hollanda vatandaşı olan güzel oyuncu 24 yaşındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Melisa Aslı Pamuk, Melisa Aslı Pamuk hayatı, Melisa Aslı Pamuk çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Hayatı

2011 yılında düzenlenen  Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasında birinci olarak  Miss Turkey 2011 tacını giymiştir. Aynı yıl  Türkiye’yi  temsil etmek için eylül ayında Brezilya’nın São Paulo şehrinde düzenlenen  Miss Universe (Kâinat Güzellik Yarışması)’te başarıyla temsil etmiştir. Ayrıca da 2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını elde etmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Melisa Aslı Pamuk çok iyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede de Fransızca bilmektedir. Melisa Aslı Pamuk üniversite eğitimini ise Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji Bölümünde eğitimine başlamıştır fakat kaydını dondurmuştur.

Melisa Aslı Pamuk Hollanda’da yayınlanan bir çok dizide rol almıştır. Oyunculuk kariyerine Türkiye’ de devam ettirerek bir çok dizide ve reklam filminde rol almıştır. 2014 yılında yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Zeynep karakterini başarıyla canlandırmıştır. Eylül ayında yayınlanmaya başlayacak olan Kara Sevda Adlı dizide de baş rolde oynayacaktır.

Melisa Aslı Pamuk Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Ulan İstanbul/ Zeynep

Melisa Aslı Pamuk Nereli Memleketi Neresi

Haarlem- Hollanda

Melisa Aslı Pamuk Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

14 Nisan 1991 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 24 yaşındadır

Melisa Aslı Pamuk Kaç Kilo?

58

Melisa Aslı Pamuk Boyu Kaç Cm

1.76

Melisa Aslı Pamuk Saç Rengi Nedir

Siyah

Melisa Aslı Pamuk Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Melisa Aslı Pamuk Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Melisa Aslı Pamuk Vücut Ölçüleri?

85-62-90

Melisa Aslı Pamuk Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Melisa Aslı Pamuk nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Melisa Aslı Pamuk Twitter Adresi?

twitter.com/realmelisapamuk

Melisa Aslı Pamuk Face Sayfası

https://www.facebook.com/MelisaAsliPamuk

Melisa Aslı Pamuk Eğitimi

Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji Bölümü terk

Melisa Aslı Pamuk Mesleği

Oyuncu

Melisa Aslı Pamuk Fotoğrafları

 Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!