Melis Birkan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Melis Birkan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Melis Birkan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

15 Temmuz 1982 tarihinde Ankara’da doğan dizi ve sinema oyuncusu olarak roller üstlenen Melis Birkan, 2005 tarihinde başladığı aktif kariyerine günümüzde de devam etmektedir. Yer aldığı dizi ve sinema filmlerinde gösterdiği performans ile öne çıkan Birkan, son olarak Leyla ile Mecnun ve Saklı Kalan yapımlarına dahil olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Melis Birkan Hakkında Bilgi

Ankara’da yaşadığı dönemde eğitiminin önemli bir kısmını burada tamamlayan ve henüz çocukluk döneminde ilgi duyduğu sanat dalları nedeniyle ilköğretim ve lise yıllarında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale dersleri alan oyuncu, aynı üniversite bünyesinde modern dans eğitimi de almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çağan Irmak tarafından yönetilen Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer alan ve burada gösterdiği performans ile adından söz ettiren Melis Birkan, Leyla ile Mecnun dizisinde bir sezon olsa da Leyla karakterine hayat vermiştir. 2005 tarihinde Çapkın dizisinde Kiraz karakteri ile başlayan oyunculuk kariyeri, Amerikalılar Karadeniz’de 2 filminde Çiçek, İyi ki Varsın dizisinde Çiçek, Barda filminde Nil karakterini canlandırmıştır.

Yer aldığı diğer yapımlar ise Köprü dizisinde Elmas, konuk oyuncu olarak dahil olduğu Komedi Dükkanı, Ulak filminde Emine, Ayışığı dizisinde Zeynep, Issız Adam filminde Ada, Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde Cemile, Adını Sen Koy, Avrupa Yakası, Deli Saraylı, İşler Güçler gibi yapımlarda bulunmuştur. Oyuncu son olarak Saklı Kalan dizisinde Defne karakterini canlandırmıştır.

melis-birkan-kimdir

Melis Birkan Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Saklı Kalan – Defne

Melis Birkan Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Melis Birkan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Temmuz 1982 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Melis Birkan Kaç Kilo?

62

Melis Birkan Boyu Kaç Cm

1.74

Melis Birkan Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Melis Birkan Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Melis Birkan Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Melis Birkan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Melis Birkan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Melis Birkan’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Melis Birkan Twitter Adresi?

twitter.com/melisbirkan

Melis Birkan Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/pages/Melis-Birkan/265537706811000

Melis Birkan Eğitimi

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü Mezunu

Melis Birkan Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Melis Birkan Fotoğrafları

 melis-birkan-kimdir melis-birkan-kimdir1 melis-birkan-kimdir2 melis-birkan-kimdir3 melis-birkan-kimdir4 melis-birkan-kimdir5

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!