Leyla Tanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Leyla Tanlar Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Leyla Tanlar Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemin merak edilen isimlerinden birisi olan Leyla Tanlar, oldukça genç bir yaşta, oyunculuk basamaklarını hızlı ve sağlam bir şekilde tırmanmaya başlayan isimlerden birisi olmayı başardı. Yer aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans ile tanınan Leyla Tanlar, bugün genç bir oyuncu olarak önemli isimler ile çalışma fırsatı yakalıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Leyla Tanlar Kimdir?

13 Aralık 1997 tarihinde İstanbul’da doğan ilk ve orta düzeyde eğitimini Özel Şişli Terakki okulunda tamamlayan Leyla Tanlar, lise eğitimi almak üzere İtalyan Lisesine girmiştir. Gerek lise döneminde gerekse de öncesinde oyunculuğa olan ilgisini gizlemeyen Tanlar, küçük yaşlarda çeşitli çocuk oyunlarında ve tiyatrolarda roller üstlenmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lise döneminde Akademi 35 buçuktan oyunculuk eğitimi almaya karar veren ve kendisini bu yönde geliştirmeye başlayan Tanlar, aldığı tiyatro eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Dizilerde yer almak üzere seçmelere katıldığı sırada yeteneği fark edilen Leyla Tanlar paramparça dizisinin kadrosuna seçilmiş ve bu dizide Cansu adı verilen bir karaktere hayat vermeye başlamıştır. Oyuncunun gelecekte başarılı isimlerden birisi olması bekleniyor.

Leyla Tanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Leyla Tanlar Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Paramparça / Cansu

Leyla Tanlar Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Leyla Tanlar Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

13 Aralık 1997 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 18 yaşındadır

Leyla Tanlar Kaç Kilo?

47

Leyla Tanlar Boyu Kaç Cm

1.60

Leyla Tanlar Saç Rengi Nedir

Kumral

Leyla Tanlar Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Leyla Tanlar Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Leyla Tanlar Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Leyla Tanlar Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Leyla Tanlar’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Leyla Tanlar Twitter Adresi?

twitter.com/leylatanlar

Leyla Tanlar Face Sayfası

https://www.facebook.com/LeylaTanlarOfficial

Leyla Tanlar Eğitimi

İtalyan Lisesi Mezunu

Leyla Tanlar Mesleği

Oyuncu

Leyla Tanlar Fotoğrafları

 Leyla Tanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Leyla Tanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Leyla Tanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Leyla Tanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Leyla Tanlar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!