Leyla Feray Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Leyla Feray Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Leyla Feray Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son yıllarda adı duyulmaya başlanan genç isimlerden birisi olan Leyla Feray, 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuş ve eğitimini burada tamamlamıştır. Halen İstanbul’da yaşamına devam eden Leyla Feray oyunculukla birlikte eğitim yaşantısını sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Leyla Feray Kimdir?

8 Mayıs 1993 doğumlu genç oyunculardan birisi olan Leyla Feray, İstanbul’da başlayan yaşantısına halen burada devam etmektedir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümüne giren Leyla Feray, televizyon dünyasına ilk olarak Ben Onu Çok Sevdim isimli yapım ile adım atmıştır. Bu dizide sergilediği performans sonrasında beğenilen oyuncular arasına girmeyi başaran Leyla Feray, son yıllarda pek çok yapımcının takip ettiği ve ilgilendiği isimler arasında yer almayı başarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fiziksel özellikleri açısından değerlendirildiğinde başarılı oyunculuğu yanında güzel fiziğiyle de dikkat çeken oyuncu Üç Arkadaş isimli dizide Gülperi karakterine hayat vermeye başlamıştır. Gerek Üç Arkadaş gerekse de öncesinde yayınlanan Ben Onu Çok Sevdim yapımlarında başarılı performans sunan oyuncu, kariyerine oyunculuk üzerine aldığı eğitimler ile çok daha yüksek hedeflerde devam etmeyi amaçlamaktadır.

Leyla Feray Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Leyla Feray Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Paşa Gönlüm/ Türkan

Leyla Feray Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Leyla Feray Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Mayıs 1993 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 22 yaşındadır

Leyla Feray Kaç Kilo?

55

Leyla Feray Boyu Kaç Cm

1.73

Leyla Feray Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Leyla Feray Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Leyla Feray Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Leyla Feray Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Leyla Feray Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Leyla Feray nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Leyla Feray Twitter Adresi?

twitter.com/leylaferay

Leyla Feray Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Leyla-Feray/651..

Leyla Feray Eğitimi

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümü mezunu

Leyla Feray Mesleği

Oyuncu

Leyla Feray Fotoğrafları

  Leyla Feray Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Leyla Feray Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Leyla Feray Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Leyla Feray Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Leyla Feray Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!