Lena Aylin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Lena Aylin Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Lena Aylin Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

28 Şubat 1989 tarihinde İzmir’de doğan Lena Aylin henüz iki yaşında iken ailesi ile Almanya’ya taşınmıştır. İlköğretimini Almanya’da tamamlayan Lena Aylin, 10 yaşına geldiğinde ailesi ile tekrar ülke dışında çıkarak Belçika’ya taşınmış ve bir süre yaşamında burada devam etmiştir. Lise döneminde Belçika’da bulunan eğitimini Brüksel Avrupa okulunda tamamlayan Lena Aylin, bu dönemde spor dalları ile ilgilenmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lena Aylin Kimdir?

Üniversite eğitimine başlamadan önce bir yıllık bir ara veren ve bu süreçte rüzgar sörfü ile yakından ilgilenen sporcu PWA dünya turu genel klasmanında dünya altıncısı olmuş, aynı zamanda Türkiye şampiyonu olarak tanınmıştır. Üniversite eğitimi için İngiltere’ye giden Aylin, eğitimini burada tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İngiltere’de Brighton’daki Sussex Üniversitesi’nde Siyaset ve Felsefe eğitimi almıştır. 2011 tarihinde İngiltere’de okulundan mezun olan Lena Aylin, 2012 PWA dünya turunda üçüncülük elde etmiş ve büyük bir çıkış yakalamıştır. Bodrum’da rüzgar sörfü merkezi işleten ailesi ile birlikte hizmet sunan Lena Aylin, sevdiği spor dalını daha çok insana ulaştırmak ve tanıtmak için çalışmaktadır.

Lena Aylin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Tam İsmi

Lena Aylin Erdil

Lena Aylin Nicki-Rol İsmi

Rüzgarın Kızı

Lena Aylin Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Lena Aylin Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

28 Şubat 1989 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 26 yaşındadır

Lena Aylin Kaç Kilo?

 

Lena Aylin Boyu Kaç Cm

 

Lena Aylin Saç Rengi Nedir

Kumral

Lena Aylin Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Lena Aylin Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Lena Aylin Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Lena Aylin Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Lena Aylin nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Lena Aylin Twitter Adresi?

twitter.com/sporx/…/596690995766382.

Lena Aylin Face Sayfası

https://www.facebook.com/lena.erdil

Lena Aylin Eğitimi

İngiltere Brighton’daki Sussex Üniversitesi Siyaset ve Felsefe bölümü mezunu

Lena Aylin Mesleği

Rüzgar Sörfcüsü

Lena Aylin Fotoğrafları

Lena Aylin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?Lena Aylin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Lena Aylin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Lena Aylin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Lena Aylin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!