Kim Kardashian Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kim Kardashian Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

ABD’nin en sosyetik isimlerinden birisi olan oyuncu yönü yanında aynı zamanda iş kadını ve televizyon kişiliği olarak tanıtılan Kim Kardashian, kariyerine 2007 yılında yayınlanan pornografik filmi sonrasında adım atmıştır. Günümüzde kariyerini ağırlıklı olarak yer aldığı Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York isimli televizyon programları ile sürdürmektedir.

Aslen Ermeni kökenli bir aileye mensup olmakla birliket anne tarafından Hollanda – İskoç asıllı olduğu bilinmektedir. 21 Ekim 1980 tarihinde Los Angeles – Kaliforniya’da dünyaya gelen Kim Kardashian, eğitimini burada tamamlamış ve 2007 tarihinde seks kaseti ile geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kim Kardashian Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Ekranlarda özel yaşantısı ile daha sık yer almasına karşın E! isimli televizyon kanalında yayınlamış olduğu Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York isimli programlarda genellikle ailenin diğer üyeleriyle birlikte çeşitli şovlar yapmakta, farklı isimleri ağırlamaktadır. Ayrıca şov programları dışında prodüktörlük, modellik, şarkıcılık, aktrislik, stilistlik ve iş kadınlığı da yapmaktadır.

İş kadını olarak çeşitli parfüm ve kozmetik ürünleri tasarımı yapan hem kendi hem de farklı isimler altında satışa sunan Kim Kardashian, bir dönem ABD televizyonlarında Yıldızlarla Dans isimli programda jüri üyeliği de yapmıştır. Günümüzde aktif olarak sunuculuk yapmakla birlikte çeşitli televizyon dizilerinde kamera karşısına geçmiş ve genellikle kendisini oynamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kim Kardashian Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Kim Kardashian Nicki-Rol İsmi

Kim” Kardashian West

Kim Kardashian Nereli Memleketi Neresi

Los Angeles, Kaliforniya, ABD

Kim Kardashian Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

21 Ekim 1980 doğumludur.

Kim Kardashian Kaç Kilo?

53

Kim Kardashian Boyu Kaç Cm

1.59

Kim Kardashian Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Kim Kardashian Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Kim Kardashian Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Kim Kardashian Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Kim Kardashian Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Kim Kardashian’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Kim Kardashian Twitter Adresi?

https://twitter.com/kimkardashian?lang=tr

Kim Kardashian Face Sayfası

https://www.facebook.com/KimKardashian

Kim Kardashian Eğitimi

***

Kim Kardashian Mesleği

Oyuncu,  Model, Magazin Yıldızı

Kim Kardashian Fotoğrafları

Kim Kardashian Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kim Kardashian Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kim Kardashian Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kim Kardashian Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kim Kardashian Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Boyune.com & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Bir önceki yazımız olan Bella Thorne Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Bella Thorne Kimdir, Bella Thorne Nereli ve Bella Thorne Vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!