Kenan İmirzalıoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Kenan İmirzalıoğlu Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Kenan İmirzalıoğlu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’da doğan Kenan İmirzalıoğlu 1998 tarihinde model olarak başladığı kariyerini günümüzde oyuncu olarak sürdürmektedir. 12 yaşına kadar Üçem köyünde yaşayan, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Kenan İmirzalıoğlu Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde eğitim almış ve yüksek öğretimini bu bölümde tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

1997 tarihinde Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen Best Model of World yarışmasında birinci seçilerek ilk defa Türkiye’den birinci çıkmasını sağlayan Kenan İmirzalıoğlu asıl çıkışını Deliyürek dizisinde canlandırdığı Yusuf Miroğlu karakteri ile sağlamıştır. Deliyürek dizisinden sonra Alacakaranlık dizisinde Uğur Yücel ile kamera karşısına geçen oyuncu Acı Hayat dizisi ile çıkışını sürdürmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı tarihlerde Son Osmanlı Yandım Ali filminde kamera karşısına geçen oyuncu 2009 tarihinde başlayan Ezel dizisi ile oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Uzun Hikaye sinema filmi ve son olarak 2012 tarihinde başlayan Karadayı dizisinde önemli roller üstlenen oyuncu sinema filmleri arasında Deli Yürek dizisinin devamı niteliğinde olan Bumerang Cehennemi filminde rol almıştır. İzlenme reytingleri kıran Karadayı Adlı dizide Mahir karakterini başarıyla canlandırmış ve sanatçının ününe ün kaymıştır.

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Kenan İmirzalıoğlu Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Karadayı/Mahir

Kenan İmirzalıoğlu Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Kenan İmirzalıoğlu Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

18 Haziran 1974 doğumlu . (Ağustos 2015 itibarıyla) 41 yaşındadır

Kenan İmirzalıoğlu Kaç Kilo?

81

Kenan İmirzalıoğlu Boyu Kaç Cm

1.92

Kenan İmirzalıoğlu Saç Rengi Nedir

Siyah

Kenan İmirzalıoğlu Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Kenan İmirzalıoğlu Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Kenan İmirzalıoğlu Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Kenan İmirzalıoğlu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Kenan İmirzalıoğlu nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Kenan İmirzalıoğlu Twitter Adresi?

twitter.com/imirzalioglu74

Kenan İmirzalıoğlu Face Sayfası

https://www.facebook.com/official.kenanimirz.

Kenan İmirzalıoğlu Eğitimi

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü Mezunu

Kenan İmirzalıoğlu Mesleği

Tiyatro, Reklam, Dizi ve Sinema Oyuncusu

Kenan İmirzalıoğlu Fotoğrafları

 Kenan İmirzalıoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Kenan İmirzalıoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Kenan İmirzalıoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Kenan İmirzalıoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Kenan İmirzalıoğlu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!