Kenan Doğulu Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Kenan Doğulu Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Kenan Doğulu Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

31 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul – Cihangir’de doğan Kenan Doğulu 90’ların en önemli çıkış yapan, albüm satan ve popüler olan isimleri arasında belki de Tarkan ile birlikte ilk sıralarda yer almaktadır. Bugün, aktif olarak sanat yaşamına devam eden Doğulu müzisyen yönü kadar söz ve besteci kimlikleri ile tanınmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Kenan Doğulu kimdir, Kenan Doğulu hayatı, Kenan Doğulu çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Kenan Doğulu Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da dünyaya gelen Canan ve Ozan olmak üzere iki kardeşi bulunan Kenan Doğulu henüz beş yaşında iken piyano çalmaya başlamış ve birinci olarak girdiği konservatuarda altı yıl boyunca piyano eğitimi almıştır. Sırası ile flüt, gitar, solist ve ritimli sazlar üzerine de eğitim alan Kenan Doğulu doğal yeteneği yanında aynı zamanda Akademik anlamda da oldukça dolu bir isimdir. Lise eğitimini İstanbul Kültür Kolejinde tamamladıktan sonra Amerika’da eğitim alan Doğulu bir dönem yine Amerika’da müzik eğitimleri almış ve akademik kariyerini Bilgi Üniversitesinde tamamlamıştır.

1993 tarihinde hemen, hemen Tarkan ile benzer şekilde albümleri piyasaya sürülen Doğulu Yaparım Bilirsin isimli albümü ile büyük satış rakamlarına ulaşmıştır. 1 yıl içerisinde verdiği toplamda 175 konser büyük bir rekor elde eden Doğulu Türkiye’nin aranan isimlerinden biri haline gelmiştir.

Kenan Doğulu III adını verdiği albümünü 1996 tarihinde 3.5 albümünü ise 1997 tarihinde yayınlayan sanatçı Ben Senin Her şeyinim albümü ile çıkışını sürdürmüştür. Sonraki dönemde Eurovision şarkı yarışmasında elde ettiği başarıyı sürdürmesi ve çıkardığı albümler ile beğeni toplaması Kenan Doğulunun oldukça başarılı bir sanat yaşamı sürmesini sağlamıştır.

Kenan Doğulu Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Gülşen Bangır Bangır

Kenan Doğulu Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Kenan Doğulu Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

31 Mayıs 1974 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 41 yaşındadır

Kenan Doğulu Kaç Kilo?

61

Kenan Doğulu Boyu Kaç Cm

1.71

Kenan Doğulu Saç Rengi Nedir

Siyah

Kenan Doğulu Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Kenan Doğulu Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Kenan Doğulu Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Kenan Doğulu Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Beren Saat( Eşi)

Kenan Doğulu Twitter Adresi?

twitter.com/kenandogulu

Kenan Doğulu Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/kenandogulu

Kenan Doğulu Eğitimi

Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü Mezunu

Kenan Doğulu Mesleği

Şarkıcı, Söz yazarı, Besteci, Yapımcı

Kenan Doğulu Fotoğrafları

 kenan-dogulu-kimdir kenan-dogulu-kimdir5 kenan-dogulu-kimdir4 kenan-dogulu-kimdir3 kenan-dogulu-kimdir2 kenan-dogulu-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!