Kanye West Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Kanye West Kimdir; Nereli, Kanye West Boyu, Kilosu Kaç, Kanye West Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Kanye West YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Kanye West Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

ABD’nin ünlü hip hop sanatçılarından birisi olan aktif kariyerine 90’lı yıllarda adım atmasına karşın özellikle son dönemde Kim Kardashian ile olan birlikteliği sonrasında daha fazla gündeme gelen Kanye West, vokal olarak sahne aldığı dönem sonrasında perküsyon ve piyano üzerine de çalışmalar yapmış ve sahne almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

8 Haziran 1977 tarihinde Atlanta, Georgia, ABD’de dünyaya gelen Kanye West, yaşamının büyük bir bölümünü burada geçirmiş ve müzik çalışmalarına başladıktan sonra ABD’de farklı bölgelerde etkin olmaya başlamıştır. İlk albümü olan The College Dropout isimli çalışmayı 2004 tarihinde piyasaya süren West, 2005 tarihinde Late Registration isimli ikinci albümünü yayınlamıştır.

Kanye West Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

2007 tarihinde Graduation adını alan üçüncü albüm çalışmasını yayınlayan, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kanye West, Grammy Ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödüle ulaşmıştır. Ticari anlamda büyük başarılara imza atması yanı sıra ABD’de en çok tanınan isimler arasına girmiş, önemli isimler ile çalışma fırsatı yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Genellikle kendi çektiği videoları ve prodüktörlüğünde hazırladığı çalışmaları ile diğer pek çok isimden farklı şeyler sunmaya başlayan Kanye West, zaman, zaman 50 Cent gibi isimlerle yaşadığı kötü diyaloglardan hatırlanır. 2008 tarihinde 808s & Heartbreak isimli albümünü yayınladıktan sonra Jay Z ile Watch The Throne adını alan ortak bir albüm hazırlamıştır.

Kanye West Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Asıl İsmi

Kanye Omari West

Kanye West Nereli Memleketi Neresi

Atlanta, Georgia, ABD

Kanye West Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Haziran 1977 doğumlu ve (Şubat 2016 itibarıyla) 38 yaşındadır

Kanye West Kaç Kilo?

70

Kanye West Boyu Kaç Cm

1.73

Kanye West Saç Rengi Nedir

Siyah

Kanye West Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Kanye West Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Kanye West Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Kanye West Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Kim Kardashian

Kanye West Twitter Adresi?

twitter.com/kanyewest

Kanye West Face Sayfası

https://www.facebook.com/TheOfficialKanye

Kanye West Eğitimi

***

Kanye West Mesleği

Prodüktör, Rapçi

Kanye West Fotoğrafları

Kanye West Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kanye West Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kanye West Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kanye West Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Kanye West Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Boyune.com & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Bir önceki yazımız olan Bella Thorne Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Bella Thorne Kimdir, Bella Thorne Nereli ve Bella Thorne Vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!