Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Kanat Heparı Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Kanat Heparı Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

5 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Uzay Kanat Heparı, ünlü yapımcı ve aranjör olan Uzay Heparı’nın oğlu olup babasını 31 Mayıs 1994 tarihinde bir trafik kazası sonucunda kaybetmiştir. Babasını kaybettiği dönem hamile olan annesi ise Kanat Heparı’yı İstanbul’da dünyaya getirmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kanat Heparı Kimdir?

İstanbul’da eğitiminin bir kısmını alan Kanat Heparı, daha sonra burs ile ABD’de eğitim almak üzere Türkiye’den ayrılmıştır. ABD’de bir erkek lisesinde eğitim alan ve buradan mezun olan Kanat Heparı, Amerika’da bulunduğu dönemde Basketbol, Beyzbol ve Amerikan Futbolu ile ilgilenmiş ve bu spor dalları üzerine uzun süre çalışmıştır. Atletizm ile ilgilendiği dönem koşulara katılan oyuncu, kariyerine farklı bir yönde devam etmek üzere Türkiye’ye gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

2012 tarihinde Türkiye’de modellik üzerine çalışmaya başlayan ve aynı tarihlerde Fashion Week’te modellik yapan Kanat Heparı, Adam In Town isimli dergide kapak olmuştur. Oyunculuk yanında spor ve müzikle de ilgilenen bas gitar ve piyano çalan Heparı, oyunculuğa Güneşin Kızları isimli dizide gösterdiği başarılı performans ile adım atmıştır.

Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Uzay Kanat Heparı

Kanat Heparı Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Güneş’in Kızları/ Mert

Kanat Heparı Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Kanat Heparı Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Ocak 1995 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 20 yaşındadır

Kanat Heparı Kaç Kilo?

70

Kanat Heparı Boyu Kaç Cm

1.80

Kanat Heparı Saç Rengi Nedir

Siyah

Kanat Heparı Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Kanat Heparı Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Kanat Heparı Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Kanat Heparı Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Kanat Heparı’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Kanat Heparı Twitter Adresi?

twitter.com/kanat_hepar

Kanat Heparı Face Sayfası

https://www.facebook.com/media/set/?set.

Kanat Heparı Eğitimi

ABD’de bir erkek lisesinden mezun

Kanat Heparı Mesleği

Oyuncu

Kanat Heparı Fotoğrafları

 Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Kanat Heparı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!