Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Justin Bieber Kimdir; Nereli, Justin Bieber Boyu, Kilosu Kaç, Justin Bieber Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Justin Bieber Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Mart 1994 tarihinde Ontario – Kanada’da doğan Justin Bieber, pop ve çağdaş R&B şarkıcısı olarak tanınmıştır. Aynı zamanda oyuncu ve şarkı sözü yazarıda olan Justin Bieber henüz çok küçük yaşlarda iken şarkıcılık konusunda hünerlerini göstermeye başlamıştır. 2008 yılında Youtube’a eklediği bir parçanın Scoot Braun tarafından keşfedilmesi ile kariyeri başlayan şarkıcı aynı zamanda menajer olarak Braun ile çalışmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Justin Bieber Kimdir? Hayatı

RBMG ile anlaşma imzalayan aynı dönemde Usher gibi isimler ile tanışan Justin Bieber RBMG ile anlaşması sonlandıktan sonra Island Records ile albüm anlaşması yapmıştır. One Time adını alan ilk single çalışması ile iyi bir çıkış yakalayan şarkıcı hem Kanada’da hem de diğer pek çok ülkede listelerde ilk sıralara yükselmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Baby isimli şarkısına çektiği klip uzun süre listelerde ilk sıralarda yer alırken Youtube üzerinde en çok izlenen şarkı olma unvanını da yakalamıştır. En İyi Yeni Sanatçı, En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı gibi pek çok ödüle layık görülen Justin Bieber aktif yaşantısına albümleri ve turneleri ile devam ediyor.

Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Tam Adı

Justin Drew Bieber

Justin Bieber Nereli Memleketi Neresi

 London, Ontario, Kanada

Justin Bieber Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Mart 1994 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 21 yaşındadır

Justin Bieber Kaç Kilo?

56

Justin Bieber Boyu Kaç Cm

1.70

Justin Bieber Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Justin Bieber Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Justin Bieber Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Justin Bieber Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Justin Bieber Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Milyn Jenson

Justin Bieber Twitter Adresi?

twitter.com/justinbieber?lang=tr

Justin Bieber Face Sayfası

https://www.facebook.com/JustinBieber

Justin Bieber Eğitimi

 

Justin Bieber Mesleği

Şarkıcı

Justin Bieber Fotoğrafları

Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Justin Bieber Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Bella Thorne Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Bella Thorne Kimdir, Bella Thorne Nereli ve Bella Thorne Vikipedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!