Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Irina Shayk Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Irina Shayk Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Çoğunlukla medyada Irina Shayk olarak nitelendirilen fakat tam ismi Irena Shaykhlislamova olan ünlü model 6 Ocak 1986 tarihinde Yemanjelinks’te doğmuştur. Aslen Tatar olmasına karşın Rus kimliği ile tanınan Irena Shaykhlislamova 2007 tarihinde başlayan kariyerini günümüzde model olarak sürdürmektedir. Özellikle Cristiano Ronaldo ile yaşadığı birlikteliği ile tanınan model, 2015 tarihinde ilişkisini sonlandırmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Irina Shayk Kimdir?

Güzelliği ve fiziği ile ön plana çıkan önemli pek çok markanın reklam ve marka yüzü olan Irena Shaykhlislamova yine sayılı dergilerde kapak kızı olma başarısını göstermiştir. Aktif kariyerinde IMG Models altında çok sayıda reklama konu olan ve podyuma sayısız kez çıkan Irena Shaykhlislamova dönemin en önemli modellerinden biri olarak gösterilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

2010 – 2015 yılları arasında birliktelik yaşadığı ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile ön plana çıkan ve günümüzde özel yaşantısını Bradley Cooper ile sürdüren Irena Shaykhlislamova aktif kariyerine manken ve model olarak devam etmektedir. Geçtiğimiz yıllarda gösterdiği çıkış ile dikkatleri çeken ünlü ismin gelecekte yine önemli markaların reklam yüzü olmaya devam etmesi bekleniyor.

Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Irena Shaykhlislamova

Irina Shayk Nereli Memleketi Neresi

Yemanzhelinsk, Rusya

Irina Shayk Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

6 Ocak 1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Irina Shayk Kaç Kilo?

50

Irina Shayk Boyu Kaç Cm

1.78

Irina Shayk Saç Rengi Nedir

 Kahverengi

Irina Shayk Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Irina Shayk Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Irina Shayk Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Irina Shayk Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Bradley Cooper

Irina Shayk Twitter Adresi?

twitter.com/theirishayk?lang=tr

Irina Shayk Face Sayfası

https://www.facebook.com/IrinaShayk

Irina Shayk Eğitimi

Irina Shayk Mesleği

Model, Oyuncu

Irina Shayk Fotoğrafları

Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Irina Shayk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!