İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse İpek Karapınar Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

İpek Karapınar Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da doğan İpek Karapınar 2007 tarihinde başlayan kariyerinde daha çok televizyon odaklı dizi projelerinde yer almaktadır. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konservatuar bölümünde keman eğitimi almaya başlamış ve bu eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İpek Karapınar Kimdir?

İpek Karapınar dizi dünyasına Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Zehirli Sarmaşık, Doludizgin Yıllar gibi dizilerde üstlendiği roller ile giriş yapmış olsa da asıl çıkışını Köprü dizisinde üstlendiği rol ile sağlamıştır. Köprü dizisinde gösterdiği performans ile büyük beğeni toplayan ve sonrasında pek çok teklif alan oyuncu popüler yapımlarda yer alma başarısını göstermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Köprü dizisinden sonra Küçük Sırlar dizisinde Arzu karakterine hayat vermeye başlayan Karapınar, Ustura Kemal dizisinde Nihal, Talih Kuşu dizisinde Cansu, Adını Kalbime Yazdım dizisinde Leyla, Hayat Yolunda dizisinde Yelda Güçlü, Kırgın Çiçekler dizisinde Feride karakterlerini canlandırmıştır. Oyuncu son dönemde daha çok dizi odaklı projeler ile gündeme gelmekte ve önemli yapımlarda yer almaktadır.

İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

İpek Karapınar Nicki-Rol İsmi

Kırgın Çiçekler- Feride

İpek Karapınar Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

İpek Karapınar Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ocak 1984 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

İpek Karapınar Kaç Kilo?

53

İpek Karapınar Boyu Kaç Cm

1.65

İpek Karapınar Saç Rengi Nedir

Kumral

İpek Karapınar Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

İpek Karapınar Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

İpek Karapınar Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

İpek Karapınar Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda İpek Karapınar nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İpek Karapınar Twitter Adresi?

twitter.com/a_ipekkarapinar

İpek Karapınar Face Sayfası

https://www.facebook.com/ipekkarapinar

İpek Karapınar Eğitimi

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Konservatuar bölümü mezunu

İpek Karapınar Mesleği

Sinema  Ve Dizi Oyuncusu

İpek Karapınar Fotoğrafları

 İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İpek Karapınar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!