Inna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Inna Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Inna Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

16 Ekim 1986 tarihinde Romanya – Mankalya’da doğan Inna, Rumen müziğinin son dönemde çıkardığı en önemli isimlerden biri olarak gösterilmektedir. Annesi ve büyükannesi de aynı zamanda şarkıcı olan Inna henüz küçük yaşlarda iken müzik ile ilgilenmeye başlamıştır. Beyonce, Celine Dion ve Whitney Houston gibi şarkıcıları dinleyen Inna Mangalia Ekonomi Lisesine gitmiş ve Ovidius üniversitesinde siyaset bilimi okumuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Inna Kimdir?

2007 yılı sonlarında doğru bir markette şarkı söylerken keşfedilen Inna Play & Win ile sözleşme imzaladıktan sonra Alessandra sahne adını almış Sorry isimli şarkısı ile Romanya’da bir anda en çok tanınan isimlerden biri haline gelmiştir. 2008 yılında Hot isimli albümünü piyasaya süren Inna ikinci single çalışmasını Love isimli albüm çalışması ile duyurmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

2010 tarihinde 10 Minutes isimli çalışmasını tanıtan Inna bu şarkı ile bazı listelerde ilk sıralarda yer almıştır. Aynı tarihlerde Sun Is Up isimli albümünü tanıtan şarkıcı 2013 tarihinde pek çok büyük şehir ve başkentte Rock the Roof etkinliğini gerçekleştirmiştir. 

Inna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Inna Gerçek İsmi

Elena Alexandra Apostoleanu

Inna Nereli Memleketi Neresi

Romanya – Mankalya

Inna Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Ekim 1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Inna Kaç Kilo?

54

Inna Boyu Kaç Cm

1.62

Inna Saç Rengi Nedir

Siyah

Inna Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Inna Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Inna Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Inna Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Inna nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Inna Twitter Adresi?

twitter.com/innamodja

Inna Face Sayfası

https://www.facebook.com/Inna

Inna Eğitimi

Inna Mesleği

Şarkıcı, Dansçı

Inna Fotoğrafları

  Inna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Inna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Inna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Inna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Inna Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!