İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse İlker Ayrık Kimdir; Nereli, İlker Ayrık Boyu, Kilosu Kaç, İlker Ayrık Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

İlker Ayrık Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

16 Ekim 1979 tarihinde Balıkesir’de doğan İlker Ayrık, oyuncu, sunucu ve yönetmen olarak önemli projelerde yer almıştır. Balıkesir’de temel eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk konusunda kendini geliştirmek isteyen ve bu alanda eğitim almaya başlayan İlker Ayrık, Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde aldığı eğitim ile mezun olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

İlker Ayrık Kimdir? Hayatı

2005 yılında Aykut Taşkın ile Pervasız Tiyatro’yu kuran İlker Ayrık, 2008 tarihinde Doa isimli şarkıcının Yallah klibinde oynamıştır. 2008 – 2009 tarihinde Cimri oyunu ile Kent Oyuncularına dahil olmuştur. 2002 tarihinden itibaren pek çok sinema, dizi ve reklam çalışmalarında bulunan İlker Ayrık, son dönemde kamera karşısına geçtiği Akbank reklamları ile hatırlanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugüne kadar Çarkıfelek ve Ben Bilmem Eşim Bilir isimli programların sunuculuğunu üstlenen Ayrık, Tatlı Hayat, 7 Numara, Aslı ile Kerem, Kasabanın İncisi, Müjgan Bey, Kısmet, Kadın Her Zaman Haklıdır, Son Osmanlı Yandım Ali, Geniş Aile, Ramazan Güzeldir, Çakallarla Dans, Seksenler, Kedi Özledi ve Yapışık Kardeşler gibi dizi ve sinema filmlerinde de yer almıştır.

İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

İlker Ayrık Nicki-Rol İsmi

Ben Bilmem Eşim Bilir/ İlker Ayrık

İlker Ayrık Nereli Memleketi Neresi

Balıkesir

İlker Ayrık Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Ekim 1979 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 36 yaşındadır

İlker Ayrık Kaç Kilo?

83

İlker Ayrık Boyu Kaç Cm

1.80

İlker Ayrık Saç Rengi Nedir

Siyah

İlker Ayrık Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

İlker Ayrık Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

İlker Ayrık Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

İlker Ayrık Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Sanem Ayrık

İlker Ayrık Twitter Adresi?

twitter.com/pervasiz

İlker Ayrık Face Sayfası

https://www.facebook.com/ILKERAYRIKOFFICIAL

İlker Ayrık Eğitimi

 

İlker Ayrık Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu, Sunucu

İlker Ayrık Fotoğrafları

İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?v İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İlker Ayrık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!