İdo Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

İdo Tatlıses Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemin popüler simalarından birisi olan İdo Tatlıses ya da asıl ismi ile İbrahim Tatlıses, babası gibi müziğe yönelen ve daha çok DJ yönü ile ön plana çıkan isimlerden birisidir. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna evliliğinden dünyaya gelen İdo Tatlıses, 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Doğduğu ilk andan 20’li yaşlarına kadar özel bir korumaya sahip olan İdo, ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İsviçre’ye gitmiştir.

İsviçre’de College du Leman’da eğitim alan Tatlıses, ilk olarak iş yaşamına babasına ait olan Tatlıses TV ekranlarında başlamıştır. Eğitimini devam ettiren ve gelişimini sürdüren Tatlıses, Amerika – Boston’da 15 ay boyunca müzik eğitimi almış ve o dönem DJ’lik kariyerine amatör – yarı profesyonel olarak adım atmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İdo Tatlıses Kimdir? Hayatı ve Çalışmaları

Amerika’da eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönen ve DJ’lik çalışmalarına Türkiye’de devam eden İdo Tatlıses aynı zamanda 2013 tarihinden itibaren annesiyle birlikte Tatlıses Kebap’ın işletmeciliğini de yürütmektedir. Türkiye’de Beykent Üniversitesinde Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünde devam eden Tatlıses, DJ’lik kariyerinde önemli bir ilerleme kaydetmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

2014 yılında Sonsuz Teşekkürler isimli teklisini yayınlayan aynı zamanda bu şarkıya klip çeken İdo, devam eden süreçte Satır Satır, Kaç Kere, Aşk Bunun Adı gibi şarkılarını tanıtmıştır. Aktif olarak sosyal medya üzerinde geniş bir kitleye ulaşan İdo, bir dönem Beyaz Show’da bazı skeçlerde de yer almıştır.

İdo Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

İdo Tatlıses Nicki-Rol İsmi

İdo Tatlıses- İbrahim Tatlıses

İdo Tatlıses Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

İdo Tatlıses Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Şubat 1992 doğumlu

İdo Tatlıses Kaç Kilo?

80

İdo Tatlıses Boyu Kaç Cm

1.93

İdo Tatlıses Saç Rengi Nedir

Siyah

İdo Tatlıses Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

İdo Tatlıses Burcu Hangi Burçtur?

*** Burcu

İdo Tatlıses Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

İdo Tatlıses Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda İdo Tatlıses’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

 

İdo Tatlıses Face Sayfası

https://www.facebook.com/idotatlises

İdo Tatlıses Albümleri

Ya Da Boşver 2017

Sonsuz Teşekkürler  2014

İdo Tatlıses Mesleği

Şarkıcı ve DJ Ve Dizi Oyuncusu

İdo Tatlıses Fotoğrafları

İdo Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İdo Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İdo Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İdo Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? İdo Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!