İdil Sivritepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse İdil Sivritepe Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

İdil Sivritepe Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1990 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen ve bir dönem burada yaşamasına karşın babasının mesleği nedeniyle 1999 yılına kadar Gölcük’te yaşamına devam eden İdil Sivritepe, oyunculuk kariyerinde hızlı çıkış yakalayan isimlerden birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

İdil Sivritepe Kimdir?

Televizyon ekranlarında tanıdığımız genç isimlerden birisi olan İdil Sivritepe, 2000 yılında henüz 10 yaşında iken Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Arp bölümüne girmiş ve burada eğitim almıştır. 2007 – 2008 tarihleri arasında aldığı eğitim sonrasında gerek İzmir gerekse de İstanbul’da bazı konserlere çıkan İdil Sivritepe, annesi aracılığıyla müzik ile tanıştıktan sonra aynı zamanda oyunculuk konusunda da kendini geliştirmeye başlamıştır. 2008 tarihinde İzmir Devlet Opera ve Balesine giren 2008 – 2010 tarihleri arasında sözleşmeli olarak çalışan oyuncu aktif kariyerine farklı bir yönde devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Üniversitede gösterdiği başarı ile üç yılda bölümünü tamamlayan ve ailesiyle birlikte Arp üzerine çalışmalarını sürdüren oyuncu bir dönem Sil Baştan dizisinde Duygu isminde bir karakteri canlandırmıştır. Oyuncu şu anda Çilek Kokusu dizisinde Eda karakterine hayat vermektedir.

İdil Sivritepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

İdil Sivritepe Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çilek Kokusu /Eda

İdil Sivritepe Nereli Memleketi Neresi

İzmir

İdil Sivritepe Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1990 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 25 yaşındadır

İdil Sivritepe Kaç Kilo?

55

İdil Sivritepe Boyu Kaç Cm

1.69

İdil Sivritepe Saç Rengi Nedir

Sarı

İdil Sivritepe Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

İdil Sivritepe Burcu Hangi Burçtur?

Burcu

İdil Sivritepe Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

İdil Sivritepe Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda İdil Sivritepe’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İdil Sivritepe Twitter Adresi?

twitter.com/idil_sivritepe

İdil Sivritepe Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/İdil-Sivritepe/75.

İdil Sivritepe Eğitimi

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Arp bölümü mezunu

İdil Sivritepe Mesleği

Oyuncu

İdil Sivritepe Fotoğrafları

 İdil Sivritepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İdil Sivritepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İdil Sivritepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İdil Sivritepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İdil Sivritepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!