İbrahim Tatlıses Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse İbrahim Tatlıses Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

İbrahim Tatlıses Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfa’da doğan İbrahim Tatlıses, 1980 ve 1990’lı yılların en önemli ses sanatçılarından birisidir. Aktif olarak besteci ve prodüktör gibi kimlikler taşıması yanı sıra turizm, gıda ve işletmecilik gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda İbrahim Tatlıses kimdir, İbrahim Tatlıses hayatı, İbrahim Tatlıses çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

İbrahim Tatlıses Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1952 tarihinde Şanlıurfa’da yedi çocuklu bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen İbrahim Tatlıses, babasının hapiste olduğu dönem ailesi ile İstanbul’a göç etmeye karar vermiştir. 1970’li yıllarda inşaat işçiliğinden satıcılığa kadar onlarca farklı işlerde çalışan İbrahim Tatlıses, 80’li yıllara geldiğinde Yılmaz Tatlıses ile tanıştıktan sonra bir anda şöhret basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. İstanbul’da sahne alan ve soyadını Tatlıses olarak değiştiren sanatçı, sunduğu şarkılar ile büyük hayran kitlesine ulaşmıştır.

1976 tarihine gelindiğinde dışarıdan ilkokulu bitirerek diploma alan Tatlıses, ilk sinema çalışmalarına 1978 tarihinde Ayağında Kundura filmi ile girmiştir. Derya Tuna ve Perihan Savaş ile farklı dönemlerde ilişkisi bulunan sanatçının Derya Tuna’dan İdo isminde bir çocuğu bulunmaktadır.

1980’li yılların sonunda TRT’de Turgut Özal tarafından sağlanan destek ile programa çıkan Tatlıses, bu tarihlerde başta Ortadoğu olmak üzere Avrupa’nın farklı yerlerinde hayranlarına ulaşmıştır. Kariyeri boyunca pek çok albüm, yapan şarkı yazan sanatçı aynı zamanda sinema ve dizi filmleriyle de oyunculuk yönünü geliştirmiştir.

ibrahim-tatlises-kimdir3

İbrahim Tatlıses Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

İmparator- İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses Nereli Memleketi Neresi

Şanlıurfa

İbrahim Tatlıses Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ocak 1952 doğumlu . (Mayıs 2016 itibarıyla) 64 yaşındadır

İbrahim Tatlıses Kaç Kilo?

87

İbrahim Tatlıses Boyu Kaç Cm

1.80

İbrahim Tatlıses Saç Rengi Nedir

Siyah

İbrahim Tatlıses Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

İbrahim Tatlıses Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

İbrahim Tatlıses Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

İbrahim Tatlıses Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda İbrahim Tatlıses nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İbrahim Tatlıses Twitter Adresi?

twitter.com/imparatoribo

İbrahim Tatlıses Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/tatlises.fan.club.com.tr

İbrahim Tatlıses Eğitimi

İbrahim Tatlıses Mesleği

Şarkıcı, Besteci, Söz yazarı, Oyuncu, Yönetmen, Albüm-Film yapımcısı, Sunucu, İş adamı

İbrahim Tatlıses Fotoğrafları

 ibrahim-tatlises-kimdir1 ibrahim-tatlises-kimdir ibrahim-tatlises-kimdir6 ibrahim-tatlises-kimdir5 ibrahim-tatlises-kimdir4 ibrahim-tatlises-kimdir3 ibrahim-tatlises-kimdir2

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!