İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse İbrahim Çelikkol Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

İbrahim Çelikkol Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

14 Şubat 1982 tarihinde İzmit – Kocaeli’nde doğan İbrahim Çelikkol, 2007 tarihinde başladığı aktif kariyerinde önemli dizi ve sinema filmlerinde yer almıştır. Aynı zamanda eski bir model olan İbrahim Çelikkol, spor dalları ile yakından ilgilenmiş ve bir dönem basketbol oynamıştır. Basketbolu bıraktıktan sonra oyunculuk eğitimi almaya başlayan İbrahim Çelikkol, yükselişini Osman Sınav ile çalışmaya başladıktan sonra sağlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İbrahim Çelikkol Kimdir?

Pars: Narkoterör filminde başrol olan Şamil Baturay rolünü üstlenen İbrahim Çelikkol, M.A.T., Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi dizilerde yer almıştır. 2011 tarihinden 2012 tarihine kadar büyük ses getiren İffet adlı dizide başrol üstlenen Çelikkol, bu dizide Cemil karakterine hayat vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

16 Şubat 2012 tarihinde gösterime giren ve oldukça beğeni toplayan İbrahim Çelikkol Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. Filmden sonra yeniden televizyon dünyasına giren İbrahim Çelikkol Reaksiyon adlı dizide bordo bereli Yüzbaşı Oğuz karakterine hayat vermiştir. Kariyerinde yer aldığı diğer yapımlar ise Karadağlar, Keskin Bıçak ve Merhamet şeklinde sıralanmaktadır.

İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

İbrahim Çelikkol Nicki-Rol İsmi

Reaksiyon/Yüzbaşı Oğuz

İbrahim Çelikkol Nereli Memleketi Neresi

İzmit – Kocaeli

İbrahim Çelikkol Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

14 Şubat 1982 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

İbrahim Çelikkol Kaç Kilo?

75

İbrahim Çelikkol Boyu Kaç Cm

1.87

İbrahim Çelikkol Saç Rengi Nedir

kahverengi

İbrahim Çelikkol Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

İbrahim Çelikkol Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

İbrahim Çelikkol Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

İbrahim Çelikkol Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda İbrahim Çelikkol’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

İbrahim Çelikkol Twitter Adresi?

twitter.com/ibrahimcelikkol

İbrahim Çelikkol Face Sayfası

https://www.facebook.com/ibrahimcelikkol.fan…

İbrahim Çelikkol Eğitimi

İbrahim Çelikkol Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

İbrahim Çelikkol Fotoğrafları

 İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi İbrahim Çelikkol Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!