Hilmi Cem İntepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Hilmi Cem İntepe Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Hilmi Cem İntepe Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla Yenice’de doğan Hilmi Cem İntepe, memur bir ailenin çocuğu olarak büyümüştür. Doğumundan sonra 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik’te yaşayan İntepe, Bodrum lisesinden mezun olmuştur. Günümüzde daha çok yarışma programlarında tanınmış olsa da dans ve akrobasi eğitimi de almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Hilmi Cem İntepe kimdir, Hilmi Cem İntepe hayatı, Hilmi Cem Tepe çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Hilmi Cem İntepe Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1992 Muğla doğumlu olan İntepe, uzun yıllar Bodrum’da yaşamış ve eğitiminin büyük bir kısmını burada tamamlamıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren akrobasi ve dans konusuna ilgi duyan ve eğitim alan İntepe, Muğla Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda eğitim almaya devam etmektedir. Aktif olarak ilgi duyduğu sporlar nedeniyle Muğla’da Allstar Dance Academy isminde bir okula sahip olan Hilmi Cem İntepe, okulda dans eğitmenliği de yapmaktadır.

Bodrum’da yaşamaya devam eden İngilizce ve Rusça dillerini bilen İntepe, 2012 yılında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına yarı finale yükselme başarısını göstermiştir. Yine Acun Medya tarafından yapılan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına Gönüllüler takımında yarışan İntepe, ilk defa bir gönüllünün şampiyon olmasını sağlamıştır.

Oyunculuk anlamında Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Mustafa’nın silahtarı olan Yavuz’u canlandıran Hilmi Cem İntepe, 2014 yılında Çalıkuşu dizisinde Yusuf karakterini canlandırmıştır. Yine aynı yıl Stajyer Mafya olarak yayınlanan sinema filminde de yer almıştır.

hilmi-cem-intepe-kimdir5

Hilmi Cem İntepe Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

2015 Survivor All Star- Hilmi Cem

Hilmi Cem İntepe Nereli Memleketi Neresi

Muğla

Hilmi Cem İntepe Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

19 Mayıs 1992 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 23 yaşındadır

Hilmi Cem İntepe Kaç Kilo?

74

Hilmi Cem İntepe Boyu Kaç Cm

1.78

Hilmi Cem İntepe Saç Rengi Nedir

Kumral

Hilmi Cem İntepe Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Hilmi Cem İntepe Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Hilmi Cem İntepe Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hilmi Cem İntepe Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Hilmi Cem İntepe’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Hilmi Cem İntepe Twitter Adresi?

twitter.com/allstarhilmicem

Hilmi Cem İntepe Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/hilmicem.intepe.01

Hilmi Cem İntepe Eğitimi

Muğla Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda Öğrenci

Hilmi Cem İntepe Mesleği

Danscı

Hilmi Cem İntepe Fotoğrafları

 hilmi-cem-intepe-kimdir hilmi-cem-intepe-kimdir1 hilmi-cem-intepe-kimdir2 hilmi-cem-intepe-kimdir3 hilmi-cem-intepe-kimdir4 hilmi-cem-intepe-kimdir5 hilmi-cem-intepe-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!