Hilal Altınbilek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Hilal Altınbilek Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Hilal Altınbilek Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de doğan tiyatro ve dizi oyuncusu olarak tanınan Hilal Altınbilek, son dönemin izlenen ve gelecek vaat eden isimleri arasında yer almaktadır. Henüz çok genç yaşta olmasına karşın önemli dizilerde roller üstlenen Hilal Altınbilek oyunculuk üzerine eğitim almış isimlerden birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hilal Altınbilek Hakkında Bilgi

Henüz çok küçük yaşlarda ilkokul döneminde oyunculuğa ilgi duyan ve bu süreçte tiyatro oyunculuğuna başlayan Hilal Altınbilek, İzmir’de Çağdaş Drama Topluluğu’nda Ali Haydar Elçığ’dan eğitim almıştır. Aldığı bu eğitimin kariyerinin gelişiminde önemli bir etkisi olan oyuncu, sonraki süreçte 2009 ve 2010 yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Actor Studio’da oyunculuk eğitimi üzerine yoğunlaşmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Televizyon dünyasına ve dizilere geçişini Fox TV’de yayınlanan Derin Sular isimli dizi ile gerçekleştiren Hilal Altınbilek, bu dizide İrem isminde bir karaktere hayat vermiştir. Yine 2013 tarihinde Fox TV ekranlarında yayınlanan Karagül isimli dizide yer alan ve Özlem Şanverdi isimli bir karakteri canlandıran Hilal Altınbilek, aktif yaşamına oyuncu olarak devam etmektedir.

Oynadığı dizilerde gösterdiği performans ile eleştirmenler tarafından da tam puan alan ve oyunculuk eğitimini en iyi şekilde kullanan Hilal Altınbilek, aynı dönemde dizilerde yer almaya başlamış oyuncuların önüne geçerek dikkat çeken bir isim haline gelmiştir. Gelecekte yine iyi ve iddialı yapımlarda yer alması beklenen oyuncu yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

Hilal Altınbilek Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Karagül Özlem Şanverdi

Hilal Altınbilek Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Hilal Altınbilek Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

21 Ocak 1991 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 24 yaşındadır

Hilal Altınbilek Kaç Kilo?

50

Hilal Altınbilek Boyu Kaç Cm

1.68

Hilal Altınbilek Saç Rengi Nedir

Kumral

Hilal Altınbilek Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Hilal Altınbilek Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Hilal Altınbilek Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hilal Altınbilek Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Mert Yazıcıoğlu

Hilal Altınbilek Twitter Adresi?

twitter.com/altinbilekhilal

Hilal Altınbilek Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Hilal.Altinbilekk

Hilal Altınbilek Eğitimi

Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Actor Studio’da oyunculuk eğitimi

Hilal Altınbilek Mesleği

Dizi Oyuncusu

Hilal Altınbilek Fotoğrafları

 hilal-altinbilek-kimdir1 hilal-altinbilek-kimdir hilal-altinbilek-kimdir5 hilal-altinbilek-kimdir6 hilal-altinbilek-kimdir4 hilal-altinbilek-kimdir3 hilal-altinbilek-kimdir2

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!