Helin Avşar Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Helin Avşar Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Helin Avşar Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2 Kasım 1980 tarihinde Ankara’da doğan Helin Avşar’ın ailesi aslen Karslı olup kendisi, Hülya Avşar’ın kız kardeşidir. Eğitiminin bir kısmını Türkiye’de tamamlayan ve daha sonra İsviçre’ye giden Helin Avşar, kariyerinde oyuncu ve sunuculuk yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Helin Avşar Hakkında Bilgi

Ankara’da doğan ve dört yaşına kadar burada yaşayan Helin Avşar ve ailesi, Hülya Avşar’ın güzellik kraliçesi seçilmesinden sonra Ankara’dan İstanbul’a gelmiştir. Çocukluk döneminin büyük bir kısmını İstanbul’da yaz aylarında ise Ayvalık’ta bulunan Helin Avşar, aktif kariyerine 2000’li yıllarda başlamıştır. Kanal D’de ve bir reklam ajansında çalışan bu süreçte staj yapan Helin Avşar, daha çok tekstil ile ilgilenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tekstil üzerine atölyesinde çalışan fakat henüz 20’li yaşlarında olması nedeniyle istenilen başarıya ulaşamayan Helin Avşar, 2007 tarihinde Şarkı Söylemek Lazım isimli yarışma programına katılmış ve 2011 tarihinde Yok Böyle Dans programında yer almıştır. Günümüzde daha çok röportajları ve sunuculuk görevi ile tanınan Helin Avşar, 2009 – 2014 tarihleri arasında hafta sonu eklerinde olmak üzere Habertürk gazetesi için çalışmıştır.

2012 yılında Kenya’da gerçekleştirilen fakat istenilen başarıya ulaşamayan Trophy Türk isimli yarışma programını Ertem Şener ile birlikte sunan Helin Avşar, sinema filmi olarak 2005 tarihinde Hababam Sınıfı Askerde isimli filmde oynamıştır. Bugün aktif kariyerine gazeteci ve sunucu kimliği ile devam eden Helin Avşar, aynı zamanda tekstile de yönelmiştir.

helin-avsar-kimdir1

Helin Avşar Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Kiralık Aşk

Helin Avşar Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Helin Avşar Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

2 Kasım 1980 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla)30 yaşındadır

Helin Avşar Kaç Kilo?

55

Helin Avşar Boyu Kaç Cm

1.58

Helin Avşar Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Helin Avşar Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Helin Avşar Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Helin Avşar Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Helin Avşar Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Helin Avşar nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Helin Avşar Twitter Adresi?

twitter.com/avsarhellin

Helin Avşar Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/avsarhelin

Helin Avşar Eğitimi

Helin Avşar Mesleği

Oyuncu- Sunucu

Helin Avşar Fotoğrafları

 helin-avsar-kimdir helin-avsar-kimdir5 helin-avsar-kimdir4 helin-avsar-kimdir3 helin-avsar-kimdir2 helin-avsar-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!