Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Hatice Şendil Kimdir; Nereli, Hatice Şendil Boyu, Kilosu Kaç, Hatice Şendil Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Hatice Şendil Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son yılların beğenilen dizi oyuncuları arasında yer alan, kamera dışında ekranlarda fazla sık karşılaşmadığımız oyunculardan birisi olan Hatice Şendil, 2 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen İstanbullu bir anne ve Antalyalı bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Şendil, İstanbul’da doğmasına karşın yaşamının önemli bir bölümünü Antalya’da geçirmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite döneminde İşletme üzerine eğitim alan Hatice Şendil, 2001 tarihinde Miss Turkey yarışmasına katılmış ve bu yarışmayı üçüncü olarak tamamlamıştır. Miss Europe yarışmasına katıldıktan sonra bu yarışmayı dördüncü olarak tamamlayan ve dikkat çeken Şendil, 2001 yılında Çelik – Töre şarkısının klibinde yer almıştır.

Hatice Şendil Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunculuk üzerine eğitim alan 2001 yılında Yeni Hayat dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Hatice Şendil, uzun bir ara sonrasında 2005 tarihinde Eylül dizisinde Aziza karakteri ile ekranlara dönüş yapmıştır. 2007 tarihinde Fesupanallah dizisinde ve 2008 – 2009 tarihleri arasında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer alan oyuncu bu dizi ile çıkışını sürdürmüştür.

Kariyerinde İki Yabancı, Para=Dolar, Yaban Gülü, Geniş Aile, Karadağlar gibi dizi ve film çalışmaları bulunan Hatice Şendil, 2012 – 2013 yılları arasında Dila Hanım, 2012 yılında kısa bir süre Ustura Kemal ve 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün isimli çalışmaları ile ekranlara gelmiştir. 2015 tarihinde Burak Sağyaşar ile evlenen oyuncu aktif oyunculuk yaşamına televizyon odaklı projeler ile devam etmektedir.

Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Hatice Şendil Nicki-Rol İsmi

Kaderimin Yazıldığı Gün/ Elif

Hatice Şendil Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Hatice Şendil Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

2 Ağustos 1983 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 32 yaşındadır

Hatice Şendil Kaç Kilo?

60

Hatice Şendil Boyu Kaç Cm

1.75

Hatice Şendil Saç Rengi Nedir

Siyah

Hatice Şendil Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Hatice Şendil Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Hatice Şendil Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hatice Şendil Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Burak Sağyaşar (Eşi)

Hatice Şendil Twitter Adresi?

twitter.com/sendil_hatice

Hatice Şendil Face Sayfası

https://www.facebook.com/Hatiice.Sendil

Hatice Şendil Eğitimi

İşletme mezunu

Hatice Şendil Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Hatice Şendil Fotoğrafları

Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Hatice Şendil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!