Harika Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Harika Avcı Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Harika Avcı Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

02 Şubat 1960 doğumlu olan Harika Avcı aslen İstanbul’ lu dur. Gerçek ismi Nermin Ocak’ tır. 

Sponsorlu Bağlantılar

İlk okuldan mezun olduktan sonra ortaokula başlayıp öğrenimini maddi imkansızlıklar yüzünden yarım bırakmak zorunda kalır. Annesi ile birlikte bir tütün fabrikasında işçi olarak çalışmaya başlar. İzmir’ li  olan Nermin Ocak’ın hayatı ise tıpkı filmlerdeki gibidir. Harika Avcı annesiyle beraber Kemeraltı Çarşısı’nda dolaşırken o dönemin  tanınmış kişi reklam şirketinin sahibi olan Ahmet Gül tanışır ve iş teklif eder. Fabrika işçisi olan Nermin Ocak sekreterliğe terfi etmiştir. Kısa bir vakit sonra “gazinocu Nuri bey” gazinosunun reklam işleri için bir gün reklam ajansına telefon eder. Telefona çıkan sekreter Nermin’e, “Senin sesin ne kadar güzelmiş. Ajansa gelince tanışmak isterim,” der. Nuri Bey de, tıpkı arkadaşı Ahmet Bey gibi Nermin’e iş öneri etmekte hiç duraksamaz. Birkaç gün sonra Nermin, gazinocu Nuri’yle tanıştırılır. Bir hafta sonra ismi gazinonun neon ışıklı tabelasındadır. İsmini Gönül Yazar, burnunu ve göğüslerini doktor Onur Erol, kilosunu Muzaffer Kuşhan, imajını ünlü resimci Erol Atar değiştirir. Nermin artık ‘mükemmel’ bir kişiliğe bürünmüş ve İsmini de Harika Avcı olarak değiştirmiştir. Harika Avcı şöhret olduktan bir çok ünlü iş adamıyla ve sanatçılarla aşk yaşamıştır.

Denizli’nin sayılı zenginlerinden işadamı Kadir Aksu ile 8 sene birlikte olur. Emirgan’daki köşk de bu zengin  bonkör sevgilinin bir armağanıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Harika Avcı 1980′ li yıllarda Türk Sineması’na seksi yıldız olarak damgasını vurmuş ve bir çok filmde başrol de oynamıştır. Ayrıca ünlü sanatçı 16 ya yakında albüm çıkartmıştır.

Harika Avcı, son olarak kendisinden 20 yaş küçük olan menajeri ve bilgisayar yazılımcısı  olan İbrahim Öztürk ile 14 Şubat 2009 da evlenmiştir. Bu evliliği fazla yürütemeyip bir çok kez sefer boşanma davası açmış sonra vazgeçmiştir. , 25 Ocak 2015 tarihinde yeniden boşanma davası açan Harika Avcı’ nın davası sürmektedir. 12 Temmuz 2015′ de ünlü sanatçı Harika Avcı İntihara teşebbüs etmiştir. Doktorların yaptığı açıklamada ünlü sanatçının hayati tehlikesin olmadığını ve hızla sağlığına kavuştuğunu söylemişlerdir.

Harika Avcı Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Harika Avcı

Harika Avcı Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Harika Avcı Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

02 Şubat 1960 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 55 yaşındadır

Harika Avcı Kaç Kilo?

62

Harika Avcı Boyu Kaç Cm

1.70

Harika Avcı Saç Rengi Nedir

Sarı

Harika Avcı Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Harika Avcı Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Harika Avcı Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Harika Avcı Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Harika Avcı nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Harika Avcı Twitter Adresi?

twitter.com/avciharikaofcl

Harika Avcı Face Sayfası

https://www.facebook.com/HarikaAvcii

Harika Avcı Eğitimi

Harika Avcı Mesleği

Aktris, Program Sunucusu, Şarkıcı

Harika Avcı Fotoğrafları

 harika-avci-kimdir1 harika-avci-kimdir2 harika-avci-kimdir3 harika-avci-kimdir4harika-avci-kimdir2 harika-avci-kimdir3 harika-avci-kimdir4 harika-avci-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sidebarerror: Content is protected !!