Hande Yener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Hande Yener Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Hande Yener Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

12 Ocak 1973 tarihinde Kadıköy, İstanbul’da doğan Hande Yener ya da tam ismi ile Makbule Hande Özyener şarkıcı ve söz yazarı olarak kariyerini sürdürmektedir. 2000’li yıllarda başladığı aktif kariyerinde çok sayıda albüm ve şarkı sığdıran Yener müzik türü yanında giydiği kıyafetleriyle de adından söz ettirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hande Yener Kimdir?

Bir dönem Türk Pop müziğinin kraliçesi olarak anılan ve 2012 tarihinde çıkardığı albüme Kraliçe adını veren Yener 2002 tarihinde ilk albümü olan Sen Yoluna, Ben Yoluma isimli çalışmasını duyurmuş ve 2004 tarihinde Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor isimli albüm çalışması ile dinleyicilerle buluşmuştur. 2006 tarihinde Apayrı albümünü tanıtan Yener bu albümünde yer alan parçaları ile listelerde ilk sıralara tırmanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İmajını belirlerken her dönem vurguladığı Madonna etkisini gösteren Hande Yener 2013 yılında Youtube üzerinde en fazla izlenen Türk sanatçı unvanını almıştır. 2015 tarihinde Sebastian Beach Club adlı bir gece kulübü işletmeye başlayan Yener günümüzde yaşamına hazırladığı albüm ve parçalar ile devam etmektedir.

Hande Yener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Makbule Hande Özyener

Hande Yener Nicki-Rol İsmi

Sebastian/ Hande Yener

Hande Yener Nereli Memleketi Neresi

Kadıköy, İstanbul

Hande Yener Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

12 Ocak 1973 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 42 yaşındadır

Hande Yener Kaç Kilo?

54

Hande Yener Boyu Kaç Cm

1.62

Hande Yener Saç Rengi Nedir

Kızıl

Hande Yener Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Hande Yener Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Hande Yener Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hande Yener Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Hande Yener nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Hande Yener Twitter Adresi?

twitter.com/handeyener

Hande Yener Face Sayfası

https://www.facebook.com/handeyener

Hande Yener Eğitimi

Erenköy Kız Lisesi Terk

Hande Yener Mesleği

Şarkıcı

Hande Yener Fotoğrafları

 Hande Yener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hande Yener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hande Yener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hande Yener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hande Yener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!