Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Haluk Bilginer Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Haluk Bilginer Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

5 Haziran 1954 tarihinde İzmir’de doğan Haluk Bilginer, 1978 tarihinde başladığı kariyerinde dizi, sinema ve tiyatro dünyasında pek çok önemli yapımda yer almış, aynı zamanda yurtdışında da çeşitli yapımlara dahil olmuştur. İzmir Türk Kolejinden mezun olan Bilginer, lise döneminde Cahit Gürkan’ın oyuncusu olarak çalışmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Haluk Bilginer Kimdir?

Bir dönem İzmir Devlet tiyatrosunda konuk oyuncu olarak yer alan Haluk Bilginer, İngiltere’de en seksi Türk lakabı ile bazı dergilere konu olmuş Türkiye’den daha fazla konuşulan biri haline gelmiştir. 1987 tarihinde Gecenin Öteki Yüzü isimli bir film çeken, İstanbul Kanatlarımın Altında, Usta Beni Öldürme gibi yapımlarda yer alan oyuncu Zuhal Olcay ile Tiyatro Stüdyosunu kurmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

1992 tarihinde evlendiği Zuhal Olcay’dan 2004 tarihinde ayrılan Haluk Bilginer, 2006 yılında Aşkın Nur Yengi ile evlenmiş ve bu evliliğini 2012 tarihinde sonlandırmıştır. Kariyerinde son dönemde Suluboya, New York’ta Beş Minare, Çanakkale Çocukları, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu, Rosewater ve Kış Uykusu gibi yapımlarda da yer almıştır.

Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Haluk Bilginer Nicki-Rol İsmi

Kış Uykusu

Haluk Bilginer Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Haluk Bilginer Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Haziran 1954 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 61 yaşındadır

Haluk Bilginer Kaç Kilo?

76

Haluk Bilginer Boyu Kaç Cm

1.74

Haluk Bilginer Saç Rengi Nedir

Siyah-Beyaz-Kır

Haluk Bilginer Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Haluk Bilginer Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Haluk Bilginer Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Haluk Bilginer Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Haluk Bilginer nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Haluk Bilginer Twitter Adresi?

twitter.com/haluk_bilginer

Haluk Bilginer Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/pages/Haluk-Bilginer/9161115686

Haluk Bilginer Eğitimi

İzmir Türk Kolejinden mezun

Haluk Bilginer Mesleği

Sinema, Tiyatro Ve Dizi Oyuncusu

Haluk Bilginer Fotoğrafları

 Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Haluk Bilginer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!