Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Halit Akçatepe Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Halit Akçatepe Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Ocak 1938 tarihinde Ordu – Ünye’de doğan Halit Akçatepe, 1943 tarihinde başladığı kariyerinde oyuncu ve tiyatrocu olarak önemli projelere imza atmış, Türk sinemasının en önemli simalarından birisidir. İlkokulu Refik Halit Karay Mektebi’nde okuyan ve herhangi bir konservatuar eğitimi almayan Akçatepe, henüz beş yaşında iken ilk filmini çekmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Halit Akçatepe Kimdir?

Liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi’nde bitiren oyuncu 1972 tarihinde çektiği Tatlı Dillim filmi ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başlamış ve Yasak, Gündoğarken, Semaya Baktım Seni Gördüm gibi filmler çekmiştir. 1975 tarihinde başlayan Hababam Sınıfı serisinde Güdük Necmi lakabı ile tanınan ve hayran kitlesini artıran oyuncu kariyerinde onlarca dizi ve filmde yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugüne kadar yer aldığı yapımlardan bazıları Babam Sınıfta Kaldı, Krem, Kral Çıplak, Leyla ile Mecnun, Geniş Aile, Aile Reisi, 7 Kocalı Hürmüz, Orada Neler Oluyor, Vurgun, Genco, Yalan Dünya, Hakkını Helal Et, Sesler Yüzler Mekanlar, Sevda Çiçeği ve Hababam Üç Buçuk şeklinde sıralanmaktadır. Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Akçatepe projelere ara vermiştir.

Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Halit Akçatepe Nicki-Rol İsmi

Hababam / Güdük Necmi

Halit Akçatepe Nereli Memleketi Neresi

Ünye, Ordu

Halit Akçatepe Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ocak 1938 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 77 yaşındadır

Halit Akçatepe Kaç Kilo?

72

Halit Akçatepe Boyu Kaç Cm

1.64

Halit Akçatepe Saç Rengi Nedir

Siyah/Kır

Halit Akçatepe Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Halit Akçatepe Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Halit Akçatepe Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Halit Akçatepe Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Halit Akçatepe nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Halit Akçatepe Twitter Adresi?

twitter.com/halitakcatepe

Halit Akçatepe Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/pages/Halit-Akçatepe/309742405788634

Halit Akçatepe Eğitimi

Saint Benoit Fransız Lisesi Mezunu

Halit Akçatepe Mesleği

Dizi, Sinema ve Tiyatro Oyuncusu

Halit Akçatepe Fotoğrafları

Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Halit Akçatepe Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!