Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Hale Soygazi  Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Hale Soygazi Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

6 Mayıs 1950 tarihinde İstanbul’da doğan ve aktif kariyerine 1972 tarihinde başlayan Hale Soygazi, günümüzde oyuncu kimliği ile tanınıyor olsa da bir dönem manken olarak da çalışmıştır. İlk ve orta düzeyde eğitimini İstanbul’da tamamlayan ve lise eğitimini Erenköy Kız Lisesi’nde tamamlayan Soygazi, Fransız Filolojisi üzerine üniversite eğitimi alırken ikinci sınıfta İsviçre’ye gitmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hale Soygazi Kimdir?

İsviçre’de bulunduğu dönem içerisinde mankenlik üzerine eğitim alan Hale Soygazi, Türkiye’ye döndükten sonra manken ve model olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 1972 tarihinde Türkiye Sinema Güzeli yarışmasında birinci olduktan sonra çıkış yakalayan Soygazi, Kara Murat, Bir Garip Yolcu, İtham Ediyorum, Bir Kız Böyle Düştü gibi yapımlarda da çeşitli roller üstlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

1978 tarihinde yayınlanan Maden filminde üstlendiği rol ile büyük beğeni toplayan Soygazi bu filmde elde ettiği başarı ile Antalya Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Kuzey Güney, Sil Baştan ve Bu Kalp Seni Unutur mu gibi yapımlarda yer alan oyuncu son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün isimli diziye dahil olmuştur.

Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Hale Soygazi Nicki-Rol İsmi

Kaderimin Yazıldığı Gün

Hale Soygazi Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Hale Soygazi Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

6 Mayıs 1950 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 65 yaşındadır

Hale Soygazi Kaç Kilo?

68

Hale Soygazi Boyu Kaç Cm

1.76

Hale Soygazi Saç Rengi Nedir

Sarı

Hale Soygazi Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Hale Soygazi Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Hale Soygazi Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hale Soygazi Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Hale Soygazi nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Hale Soygazi Twitter Adresi?

twitter.com/hsoygazi

Hale Soygazi Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Hale-Soygazi/23…

Hale Soygazi Eğitimi

Erenköy Kız Lisesi Mezunu

Hale Soygazi Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Hale Soygazi Fotoğrafları

 Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Hale Soygazi Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!