Hadise Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Hadise Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Hadise Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

22 Ekim 1985 tarihinde Mol, Belçika’da dünyaya gelen Hadise ya da tam ismi ile Hadise Açıkgöz, şarkıcı ve söz yazarı kimlikleri ile tanınmıştır. Sivaslı bir ailenin kızı olarak büyüyen Hadise, müziğe ilk adımını yine Belçika’da yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Hadise kimdir, Hadise hayatı, Hadise çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Hadise Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1985 tarihinde Belçika Mol de dünyaya gelen Hadise, eğitim yaşantısının önemli bir kısmını burada tamamlamıştır. 2003 yılında Idool 2003 isimli bir yarışmaya katılan Hadise, yarışmayı birinci olarak tamamlayamamış olsa da aldığı albüm teklifi ile ilk müzik çalışmalarına başlamıştır. 2005 tarihinde yayınlanan Sweat albümü ve özellikle Stir Me Up şarkısı ile hem Belçika hem de Türkiye’de önemli bir kitleye ulaşan sanatçı, Türkiye’de topladığı ilgiden sonra müzik yaşantısına Türkiye’de devam etmeye karar vermiştir.

2008 tarihinde ikinci albümü olan ve kendi adını taşıyan Hadise’yi yayınlayan sanatçı, İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümü ile büyük bir çıkış yakalamış ve kısa süre de parçaları ile üst sıralara yükselmiştir. 2009 tarihinde kariyerinde farklı bir yön vererek Türkiye adına Eurovision Şarkı yarışmasına katılan Hadise, yarışmada dördüncü olmuştur.

2009 tarihinde Fast Life ve Kahraman albümlerini piyasaya sürdükten sonra 2011 tarihinde Aşk Kaç Beden Giyer albümünü yayınlamıştır. 2011 tarihinden günümüze değin O Ses Türkiye yarışmasında jüri görevinde bulunan Hadise, pek çok ödül kazanma başarısını da göstermiştir.

hadise-kimdir5

Hadise Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Hadisee

Hadise Nereli Memleketi Neresi

Mol, Belçika

Hadise Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

22 Ekim 1985 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla)30 yaşındadır

Hadise Kaç Kilo?

63

Hadise Boyu Kaç Cm

1.69

Hadise Saç Rengi Nedir

Sarı

Hadise Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Hadise Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Hadise Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Hadise Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Hadise’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Hadise Twitter Adresi?

twitter.com/hadise

Hadise Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Hadise

Hadise Eğitimi

*****

Hadise Mesleği

Sunucu, Şarkıcı, Jüri Uyesi

Hadise Fotoğrafları

 hadise-kimdir hadise-kimdir1 hadise-kimdir2 hadise-kimdir3 hadise-kimdir4 hadise-kimdir5

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!